Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Nightmare » 16 Сеп 2016, 16:00

Въпреки цвета, който е по-ангажиращ, са много изчистени и наистина биха отивали на подходящо подбрани дънки или поли. За прав официален панталон малко ще ми изглежда прекалено подредено и скучно :smile: .
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Lili_pili » 15 Ное 2016, 16:40

Nightmare написа:Въпреки цвета, който е по-ангажиращ, са много изчистени и наистина биха отивали на подходящо подбрани дънки или поли. За прав официален панталон малко ще ми изглежда прекалено подредено и скучно :smile: .

Защо да иозглежда подредено, точно ще е акцент.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот niya_mazova » 16 Ное 2016, 11:58

Семпли, но забелязващи се червени обувки са винаги добре дошли в гардероба ми :grin: . Не бих отказала да ги разходя, независимо дали има специален повод да се наконтя или не. Някои жени само тогава си позволяват да се барнат, както се казва.
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Monika_Spasova » 28 Яну 2017, 11:25

Вече обувките дори не трябва да са в тон с палтото или чантата, както се приемаше преди години, обувките могат да бъдат самодостатъчен акцент, така че червената обувка може да разбие външния вид и о тскучен да го направи направо подлудяващ мъжете. :wink:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Elica » 29 Яну 2017, 08:51

Monika_Spasova написа:Вече обувките дори не трябва да са в тон с палтото или чантата, както се приемаше преди години, обувките могат да бъдат самодостатъчен акцент, така че червената обувка може да разбие външния вид и о тскучен да го направи направо подлудяващ мъжете. :wink:

Права си, онзи ден видях няколко момичета с червено яке + червени ботуши, или чанта и обувки, изглеждаха неестествено, не лошо, но не правилно, тези неща вече са акцент и не е нужно да се съчетават с нещо друго.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот mangusta » 30 Яну 2017, 16:33

Аз като видя в такъв случай съчетано горно яке с ботушки, ми става множко и прекалено червено :smile: .
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Фев 2017, 12:06

mangusta написа:Аз като видя в такъв случай съчетано горно яке с ботушки, ми става множко и прекалено червено :smile: .

Това е модата, така сме научени, обувките да се съчетават с палтото или с чантата, наистина и на мен ми идва в много червеното. :) по-добре да са акцент.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот PasDeDeux » 13 Фев 2017, 12:02

Не съм виждала често хора с червени обувки, явно малко са тези, които се престрашават да си сложат такова нещо :smile: .
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Фев 2017, 17:10

PasDeDeux написа:Не съм виждала често хора с червени обувки, явно малко са тези, които се престрашават да си сложат такова нещо :smile: .

Сега се носят много, не си обърнала внимание, но всъщност, точно елегантна е рядкост.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Червената елегантна обувка - с какво да я съчетаем?

Мнениеот Касандра » 05 Юни 2018, 17:10

Комбинирай ги с червена елегантна чанта и малка черна рокля :wink:
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта