Защо чуждестранните туристи се държат като изтървани на морето?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Защо чуждестранните туристи се държат като изтървани на морето?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Юни 2016, 11:27

Harmony написа:Какво толкова се излагаме ние българите като сме на почивка в чужбина? Нали сме си по-беднички, едва ли се разпускаме толкова на пиршества, гледаме да разгледаме колкото се може повече забележителности. По нашите курорти също не се държим като свине масово. Има си определени места, където такива хора си ги привлича и ходят там да си се показват и да щуреят, но не е навсякъде.

Ми не съм много съгласна, зависи кой човек на каква почивка е отишъл. Както нашите тук туристи, които идват. Някои идват да разгледат, културни са, държат се добре, други идват на алкохолен туризъм. И ние правим същото по света. ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Защо чуждестранните туристи се държат като изтървани на морето?

Мнениеот silver933 » 15 Авг 2016, 16:08

Все си мисля, че ние сме по-изгтърваните и в БЪлгария и в чужбина. Точно сме като не видели. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Защо чуждестранните туристи се държат като изтървани на морето?

Мнениеот Алиса_В » 05 Фев 2019, 16:00

Както и повечето са забелязали, чужденците тук се чувстват безнаказани. Евтин алкохол, даже евтини жени, евтино море и хотели. Какво друго им трябва? :roll: И картинката става все по-жалка като дойде лятото.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Защо чуждестранните туристи се държат като изтървани на морето?

Мнениеот ivan.stoqnov » 05 Фев 2019, 18:34

То само те да се държат като развързани... Аз имам наблюдение че и нашите не се държат съвсем като вързани, стига да разполагат с малко повечко парички. То с тоя евтин алкохол навсякъде, няма как да се държат по друг начин.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Защо чуждестранните туристи се държат като изтървани на морето?

Мнениеот Niya » 09 Юли 2019, 09:37

Защото им е позволено. Българинът, като отиде в чужбина, става друг човек, нали? :wink: Защото има контрол и е наясно, че не може да прави каквото му щукне. Е, тук не е така, за жалост.
Niya
 
Мнения: 71
Регистриран на: 07 Май 2019, 11:07

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта