Новата мода е деконструирано кафе

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Новата мода е деконструирано кафе

Мнениеот Gold » 07 Апр 2017, 14:48

Точно днес ми сервираха такова кафе в едно заведение в центъра на София и много се учудих!
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Новата мода е деконструирано кафе

Мнениеот Pipilota » 07 Апр 2017, 15:32

Gold написа:Точно днес ми сервираха такова кафе в едно заведение в центъра на София и много се учудих!

наистина ли! Никога не сами сервирали, явно е мода в столицата, ние на село си пием кафето в една чашка! Е, как беше? констрира ли си го в една чаша, или си поигра с пиенето? :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Новата мода е деконструирано кафе

Мнениеот Lili_pili » 07 Апр 2017, 16:09

Довечера и аз ще взема да си сипя едно деконструирано кафе, ще си поиграя с него, но на мен лично ми звучи тъпо! А ако кафето ми е със смената, какво, ще си отпивам по малко от друга чаша ли? :lol:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Новата мода е деконструирано кафе

Мнениеот kalina_216 » 07 Апр 2017, 19:05

И на мен и е интересно как реагира и как го изпи. :) аз бих се зачудила и сигурно ще гледам като голям камък, ако ми доставят такова кафе.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Новата мода е деконструирано кафе

Мнениеот Kaya » 08 Апр 2017, 14:04

Ако ми сервират ще гледам като момиче от джунглата попаднало в големия град, изобщо няма д азнам как да реагирам, нито как да си го пия. :lol: А интересно ми е, ти как си го поръча и какво си поръча? Мляко с нес в 10 чашки? :?:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Новата мода е деконструирано кафе

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Апр 2017, 08:23

Те тази моди край нямат направо! :shock: Сега пък кафето се сервира в различни чашки, поне да питат хората - модерно ли го искат, или искат обикновено кафе да получат.. . :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Новата мода е деконструирано кафе

Мнениеот kalina_216 » 08 Юни 2017, 14:43

Ваня Стойчева написа:Те тази моди край нямат направо! :shock: Сега пък кафето се сервира в различни чашки, поне да питат хората - модерно ли го искат, или искат обикновено кафе да получат.. . :roll:

Ако е изискано мястото може да не искат да си развалят името, а желаят да поддържат някакво високо ниво на кухнята си, или в случая на бара си. Смешно е и за мен, би ме поставило в много неудобна ситуация, особено, ако ми дадат такова кафе когато не му е времето да се излагам. :mrgreen:
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Новата мода е деконструирано кафе

Мнениеот Jully » 05 Юли 2017, 09:14

Чак се чудя защо е необходима тази мода, толкова ли е трудно да се сервира едно обикновено, нормално кафе. Може би не е достатъчно ексцентрично и затова не се прави. Според мен, за да се получи добър вкус, трябва да се направи необходимата консистенция и смес още при приготвянето. Ако искаме да си правим капучино в устата ще си поръчаме едно чисто кафе и едно прясно мляко и ще си се джибурим.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Новата мода е деконструирано кафе

Мнениеот Mon_ton » 24 Юли 2017, 14:17

Вече като ходим на кафе ще искаме така" Здравейте, едно коструирано кафе може ли? " :D
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта