Купувате ли дрехи и обувки онлайн?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Обувки

Мнениеот Даниела Танева » 03 Яну 2012, 21:59

Изображение

Обувки!!! Ооооооооо, това е моята страст! Не съществува нещо, за което бих похарчила повече пари.От предходните коментари и мнения разбирам, че не съм единствена- сега вече съм спокойна, а и нали все пак всеки човек си има някаква слабост?!
Даниела Танева
 
Мнения: 34
Регистриран на: 30 Дек 2011, 23:46

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Даниела Танева » 03 Яну 2012, 22:07

До скоро пазарувах доста често от сайта: www. laredoute.fr , предимно за дъщеря ми , но в последно време не откривам нищо интересно и в същото време на добра цена. Доставката на закупените артикули вече е чрез "DHL"-от врата до врата и е доста скъпо, смятам, че не си заслужава.
Даниела Танева
 
Мнения: 34
Регистриран на: 30 Дек 2011, 23:46

Re: Обувки

Мнениеот Изабел » 03 Яну 2012, 23:25

Купих новите ботуши,обух ги 2-3 пъти и после буквално бутнах в шкафа и от тогава не съм се сещала за тях.Ще останат за другата зима,когато изхвърля сегашните.Не съм свикнала да сменям обувки,дори лятото карам максимум с 2 чифта сандали.Изобщо не мога да си обясня този тип мания.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Изабел » 03 Яну 2012, 23:31

Тениски и рокли си купувам само от английски сайтове,просто не харесвам на улицата да срещна дама с моята дреха,обувки само от БГ,докато не премеря и преценя че е удобно не купувам,дънки от МОЛ.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот pasta » 03 Яну 2012, 23:53

Да случвало се е да купя обувки от бг сайт и дрехи от чужди сайтове,но предпочитам да видя "на живо" това което купувам.
pasta
 
Мнения: 142
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:37

Re: Купувате ли дрехи и обувки по интернет?

Мнениеот Cuddy » 04 Яну 2012, 12:46

Тц. Предпочитам да пипна и пробвам, след което да огледам за дефекти.
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Обувки

Мнениеот tweety » 30 Яну 2012, 12:24

Преди да решите да си купите високи токчета има няколко неща, които трябва да знаете за да са ви винаги удобни и да не ви болят краката.
1. Най-важното условие, на което трябва да отговарят обувките с високи токчета е да са ви по мярка, тъй като една от причините да усещате болка или да получите мехури, че те са от обувки, които не са с правилния размер. Обувките ви трябва да не са твърде големи или твърде малки. Ако те не са с правилния размера, какво значение има колко са сладки.
2. Винаги носете чорапи или чорапогащи с вашите токове, тъй като босите крака са по-склонни да се повредят от колкото когато имат тънък слой плат, за да ги защити.

3. Изберете си токове, които са среден размер, които не са нито твърде високи, нито твърде ниски.За да запазите краката си здрави прескочете тези. които са твърде високи за вас за да избегнете болката.За да разберете кои е правилния размер обуйте обувките, които сте си харесали и се изправете. След това стъпете на върха на краката, толкова високо, колкото можете. Не трябва да има около един сантиметър от пространството между петата и пода. Ако ли не, тогава токчетата са твърде високи за вас. Можете да пробвате високи токчета, които имат платформа под пръстите, за да поддържат височината, но да намалят дискомфорта.

4. Изберете обувки, които не са с твърде тънък ток, дори да не са достатъчно секси, но поне няма да са болезнени. Изберете високи обувки, които са с малко по-дебел ток и предоставят повече подкрепа за краката ви.

5. След като си купите нов чифт обувки, обуйте ги и ги носете в къщи, много не правилно е ако си ги купите и веднага се докарате с тях за танци или на работа. Прекарайте няколко часа с тях за да свикнете.

6. Изправете се и се опитайте да ходете в права линия, колкото по-лоша е вашата поза за ходене, толкова по-лошо става когато сте обути на високи токчета.
7. С високите обувки се научете да носите стелки или специално предназначени подложки използвани за високи токове, които ще намалят неприятните усещания.

8. Преди да си изберете нови обувки погледнете и цената, дайте малко повече пари, но си осигурете един постоянен комфорт.Трябва да знаете , че не с всички евтини обувки ще ви боли,което ще рече, че и не с всички скъпи ще се чувствате комфортно. Не правилно е твърдението, че скъпите обувки са направени от по-високо качество и ще ви осигурят повече комфорт.
9. Купете си повече чифтове обувки, има голяма вероятност да получите мазоли и да изпитвате болка от високи токчета, ако носете един и същ чифт всеки ден. Сменяйте обувките си според стила - носете токчета, балеринки, маратонки.

10. И не на последно място са грижите за краката. Когато не носете обувки, трябва да се грижите добре за краката си, подходящ крем и масаж ще ви помогнат да пазите краката си здрави и по-малко склонни към болка от високите токове.

Смятам, че тези десет съвета ще са полезни за всяка жена във този форум, защото какво е жена без високи обувки и при това поне 10 чифта? ! :lol: :lol: :lol:
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Обувки

Мнениеот ogi-smile » 02 Фев 2012, 15:09

Прекрасни са едни много интересни обувки, които са плетени на една кука... Това е горната част на обувката има най различни модели, а подметката може да бъде най- различна...
обувки.jpg
обувки.jpg (39.7 KiB) Прегледано 502 пъти
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Обувки

Мнениеот Forman » 06 Фев 2012, 14:13

А какво ще кажете за обувките на мъжете? Нооо не ме разбирайте погрешно обувки с висок ток за мъже! Шокиращо нали? Е да говорим за Азис все пак!
Ето каква мода диктува той или по-скоро каква анти мода провокира сред мъжете:

0602121.jpg
0602121.jpg (16 KiB) Прегледано 497 пъти


Все известна е страстта на певеца към обувките, последната му фотосесия е с обувки на обувния гуру Christian Louboutin.

06021212.jpg
06021212.jpg (50.06 KiB) Прегледано 497 пъти


Обувките са посипани с кристали, имат 6 см скрита платформа, а токът им е цели 16.5 см. За един мъж е странно да види друг от същия вид с подобни обувки, които признайте честно мъже стоят много елегантно на женските крака.
Подобни обувки бяха видяна на краката на друга певица Галена за представянето на новия си албум „Аз”. Бионсе и супер моделите Хайди Клум и Кейт Мос също са сред звездите, доверили се на Christian Louboutin за стилна и определено запомняща се визия.
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Обувки

Мнениеот Изабел » 06 Фев 2012, 16:47

Това е сценично облекло,нещо като пред а порте,да не мислите че на улицата така излиза,той обича да провокира, да привлича погледите,дори и да е абсолютен кич ето ,привлече ти вниманието.На мен ми е приятно да го гледам и неволно ме кара да се усмихвам и чакам какво още ще сътвори продуктивният му мозък. :lol:
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта