Купувате ли дрехи и обувки онлайн?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Обувки

Мнениеот Ariana » 11 Дек 2011, 10:27

Изображение
И аз обичам кецове. Преди години носех основно кецове, но вече повече се съобразявам от повода и т.н. Иначе и аз мисля, че жените с кецове са секси. Като цяло сексапилът е въпрос на лично усещане. Освен това има много мъже, които обичат жени с кецове. ;)
Изображение
Понякога намираме другите в този мрак, а понякога ги губим в него.
Аватар
Ariana
 
Мнения: 35
Регистриран на: 11 Дек 2011, 10:01

Re: Обувки

Мнениеот mary jane » 12 Дек 2011, 11:56

Да ви споделя следващите, които чакам! Вече нямам търпение. Поръчах ги миналата седмица и съвсем скоро трябва да са при мен. Чакам ви милички! ;)
Прикачени файлове
Botichki.jpg
Botichki.jpg (85.57 KiB) Прегледано 672 пъти
Аватар
mary jane
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:11

Токчета или обувки с равна подметка?

Мнениеот nadejdaig » 22 Дек 2011, 19:46

Дами, знам , че на токчета една жена изглежда по- секси, че самата и стойка и походка се променя и става по-привлекателна, но лично за мен ходенето на висок ток е едно предизвикателство. Даже и да стоя на едно място през повечето време, краката ми отново се изморяват много бързо и всичко това се превръща в мъчение. Може би ми трябва повече практика...и може би с времето се свиква, не знам. Но аз трудно бих заменила ниските си и удобни обувки.
За някои жени ходенето на токчета е ежедневие, а за други- приключение....Вие от кои сте?
nadejdaig
 
Мнения: 14
Регистриран на: 21 Дек 2011, 14:47

Re: Обувки

Мнениеот Vampire Kiss » 22 Дек 2011, 22:40

mary jane написа:Да ви споделя следващите, които чакам! Вече нямам търпение. Поръчах ги миналата седмица и съвсем скоро трябва да са при мен. Чакам ви милички! ;)

Откъде си ги поръча?
Vampire Kiss
 
Мнения: 89
Регистриран на: 05 Авг 2011, 14:49

Re: Токчета или обувки с равна подметка?

Мнениеот valiart » 22 Дек 2011, 22:43

nadejdaig написа:Дами, знам , че на токчета една жена изглежда по- секси, че самата и стойка и походка се променя и става по-привлекателна, но лично за мен ходенето на висок ток е едно предизвикателство. Даже и да стоя на едно място през повечето време, краката ми отново се изморяват много бързо и всичко това се превръща в мъчение. Може би ми трябва повече практика...и може би с времето се свиква, не знам. Но аз трудно бих заменила ниските си и удобни обувки.
За някои жени ходенето на токчета е ежедневие, а за други- приключение....Вие от кои сте?


За мен е ежедневие! Чувствам се прекрасно на висок ток:)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Токчета или обувки с равна подметка?

Мнениеот kriskiss2001 » 23 Дек 2011, 09:57

valiart написа:
nadejdaig написа:Дами, знам , че на токчета една жена изглежда по- секси, че самата и стойка и походка се променя и става по-привлекателна, но лично за мен ходенето на висок ток е едно предизвикателство. Даже и да стоя на едно място през повечето време, краката ми отново се изморяват много бързо и всичко това се превръща в мъчение. Може би ми трябва повече практика...и може би с времето се свиква, не знам. Но аз трудно бих заменила ниските си и удобни обувки.
За някои жени ходенето на токчета е ежедневие, а за други- приключение....Вие от кои сте?


За мен е ежедневие! Чувствам се прекрасно на висок ток:)

Сигурно си божествена на висок ток, мен лично една жена на ток много ме привлича. Признавам си
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Обувки

Мнениеот bditranslations » 23 Дек 2011, 11:23

И моята мечта е да имам гардероб пълен с обувки. Нося удобни, елегантни обувки , но много ми харесват лъскавите и ексцентрични обувки. Цената определено няма значение, когато става въпрос за обувки :)
bditranslations
 
Мнения: 44
Регистриран на: 18 Дек 2011, 15:57
Местоположение: Стара Загора

Re: Обувки

Мнениеот kriskiss2001 » 23 Дек 2011, 11:39

bditranslations написа:И моята мечта е да имам гардероб пълен с обувки. Нося удобни, елегантни обувки , но много ми харесват лъскавите и ексцентрични обувки. Цената определено няма значение, когато става въпрос за обувки :)

Един мъж забелязва тези неща и му правят голямо впечатление. Страстта на Мадона също са обувките. Пожелавам ти наистина да имаш цял гардероб подреден с обувки за всеки случай. Сега е момента, пожелай си го за Коледа. Стават чудеса ;)
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Токчета или обувки с равна подметка?

Мнениеот Cuddy » 27 Дек 2011, 10:50

valiart написа:
nadejdaig написа:За мен е ежедневие! Чувствам се прекрасно на висок ток:)

Същото и при мен ;) Но за предпочитане е да има и платформичка :) Иначе на дълги разстояния "издъхвам" :lol:
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Re: Токчета или обувки с равна подметка?

Мнениеот Изабел » 27 Дек 2011, 17:31

Cuddy написа:
valiart написа:
nadejdaig написа:За мен е ежедневие! Чувствам се прекрасно на висок ток:)

Същото и при мен ;) Но за предпочитане е да има и платформичка :) Иначе на дълги разстояния "издъхвам" :lol:


и аз съм така,тази година си купих втори чифт ботуши-дълги до коленете,стоят мн добре,за сега ги нося с дънки тип клин,по късно може би с къса пола и по дебели чорапогащи,но ще видим, че каквато съм зиморничава :P
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron