Пиете ли жива вода?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Пиете ли жива вода?

Мнениеот Pipilota » 10 Юни 2016, 16:16

Единствената специална вода, която съм пила е била на Адва. :) Не беше зле, в никакъв случай, но си беше вода. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Пиете ли жива вода?

Мнениеот klara » 13 Юни 2016, 10:07

Pipilota написа:Единствената специална вода, която съм пила е била на Адва. :) Не беше зле, в никакъв случай, но си беше вода. :mrgreen:


И почувства ли нещо по-различно? Как ти повлия?
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Пиете ли жива вода?

Мнениеот Pipilota » 13 Юни 2016, 12:38

klara написа:
Pipilota написа:Единствената специална вода, която съм пила е била на Адва. :) Не беше зле, в никакъв случай, но си беше вода. :mrgreen:


И почувства ли нещо по-различно? Как ти повлия?

Не, нищо, вода като вода. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Пиете ли жива вода?

Мнениеот exotic » 13 Юни 2016, 14:25

Действието идва сигурно след продължителна употреба. Едва ли след едно опитване ще има ефект.
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Пиете ли жива вода?

Мнениеот Yunona » 13 Юни 2016, 20:33

Не знам за живата вода, но този уикенд имах възможността да се запозная със структурираната вода, която била страшно полезна :wink: Обикновената вода става структурирана, като се налее в специални стъклени бутилки от... информирано стъкло :shock: Всичко това разбрах на едно изложение за здравословни храни, напитки и други нещица. Въпросните бутилки се предлагаха на промо цена от 50 лв. (иначе са доста по-скъпи :smile: ) Проведох напоителен разговор с надъханите дами на щанда, които наистина дадоха всичко от себе си, за да ме убедят в чудодейните качества на красивите бутилки с марка Flaska. Имало една съществена особеност - бутилката не бива да се държи близо до работещ мобилен телефон, защото стъклото ще се дезинформира и бутилката вече няма да може да структурира вода. Ужас просто!! Питах ги как ще ми гарантират, че бутилката вече не е била в такава опасна близост и какъв е рискът да дам сума ти пари за бутилка от обикновено, тотално неинформирано, даже неграмотно стъкло. Казаха - ооо, ние много ги пазим бутилките. Е, да, де, ама..... :wink:
За интересуващите се - ето за кои бутилки говоря:
http://apteka.framar.bg/30025223/%D0%B1 ... 1%82%D1%8F
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Пиете ли жива вода?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Юни 2016, 20:59

Юнонче и аз съм недоверчива в подобни ала - бала. :) Чак и водата да е вредна и да има някакъв вид по-специална ми идва в повече на здравословното съзнание. :) Разбирам, че водата от чешмата не е най-добрия избор, но филтрирана през кана, или бутилирана ми се вижда достатъчно. :) За тези Флашка и аз съм чувала отдавна, но ми се вижда много странно...

(между другото, да не си ходила на Фестивала на здравето? :grin:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Пиете ли жива вода?

Мнениеот Yunona » 13 Юни 2016, 21:17

rabotnata pchela написа:Юнонче и аз съм недоверчива в подобни ала - бала. :) Чак и водата да е вредна и да има някакъв вид по-специална ми идва в повече на здравословното съзнание. :) Разбирам, че водата от чешмата не е най-добрия избор, но филтрирана през кана, или бутилирана ми се вижда достатъчно. :) За тези Флашка и аз съм чувала отдавна, но ми се вижда много странно...

(между другото, да не си ходила на Фестивала на здравето? :grin:


Филтрирането и на мен ми се вижда съвсем достатъчно :)

А събитието беше "Мисия Здраве" пред Паметника на Съветската армия. Бяхме сред изложителите, затова и не успях да отида до другия Фестивал
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Пиете ли жива вода?

Мнениеот Пепи72 » 27 Авг 2019, 10:59

Информацията за живата вода не е толкова много, но все пак може да се намери. Ако не вярвате много в нея, просто преварявайте водата си. Неминуемо ще почувствате ползите на преварената вода много скоро. Друго, което може да правите е да замразите дълбоко водата във фризера, след това да изчакате да се отпусне и да си я пиете. Аз лично предпочитам да ползвам камъни шингут или зеолит. Водата става приятна на вкус, напива, а и е твърде полезна. Мое мнение.
Пепи72
 
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:31

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта