Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Andrey » 17 Юни 2016, 11:37

lussy написа:
dinkog написа:Ако вземе да ме разпитва и за родителите и за семейния бизнес ще реша, че иска да се женим. :lol: :lol: :lol:


Всеки ще си го помисли за женитбата :lol: или че е много нахален/на. За мен на първа среща всякакви сексуални теми и намеци са табу. Макар че някои едва са се запознали и скачат в леглото.

Зависи каква е срещата, ако за тва сте се събрали и двамата лошо няма да скочите у леглото ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот pavleta » 17 Юни 2016, 12:10

Andrey написа:
lussy написа:
dinkog написа:Ако вземе да ме разпитва и за родителите и за семейния бизнес ще реша, че иска да се женим. :lol: :lol: :lol:


Всеки ще си го помисли за женитбата :lol: или че е много нахален/на. За мен на първа среща всякакви сексуални теми и намеци са табу. Макар че някои едва са се запознали и скачат в леглото.

Зависи каква е срещата, ако за тва сте се събрали и двамата лошо няма да скочите у леглото ;)


Тогава всякакви въпроси са излишни и никой не го интересува кой е, какъв е и по колко изкарва :lol: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Lollipop » 17 Юни 2016, 14:23

dinkog написа:Ако вземе да ме разпитва и за родителите и за семейния бизнес ще реша, че иска да се женим. :lol: :lol: :lol:

Много зависи как са зададени въпросите :) Ако са под ред като в лексикон си е страшно! Най-странния въпрос, който са ми задавали на среща е било какво мисля за колегите си, което ме накара да се почувствам, сякаш има скрита камера, поръчана от шефа ми. :lol: та стигнах до извода, че теми, които засягат мнение за трети човек не са на място :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Harmony » 17 Юни 2016, 16:18

Аз по природа съм много любопитна и често езикът ми е изпреварвал мисълта :lol: . Може да се пукна от желание да разбера отговора, но не бих задала въпроса колко интимни партньора е имал човека, с който съм на среща. Дори и да станем гаджета после, пак не бих питала. Защо да си развалям настроението?
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 08 Юни 2017, 10:37

Не бих питала за предишните приятелки, за отношенията с шефа му, за семейството му.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Катето » 28 Юли 2017, 10:26

На първа среща разговорите трябва да са по-общи, не се говори за пари, не се говори за семейни проблеми, бивши гаджета, лични и семейни тайни.
Катето
 
Мнения: 49
Регистриран на: 26 Юли 2017, 13:01

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот miron » 28 Юли 2017, 11:15

Като те питат колко ти е заплатата, дали се разбираш с родителите си и дали ходиш често на командировки направо се разбиваш. Ето това ми беше последната среща преди 3 седмици, когато! Дори не бях на интимна среща. :shock:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Окт 2017, 12:46

Бих попитала само дали е убивал човек и за венерически заболявания. :lol: Като изключим тези въпроси, на които никога няма да знам дали съм получила честен отговор, то другото не ме интересува чак толкова.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Ное 2017, 10:57

Не се сещам за нещо конкретно, което може да ми спъне първата среща. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Тъжна Луна » 08 Мар 2018, 15:15

Има много въпроси. като например защо, ако ти пусна тва ще ни е първата и последна среща?! само дето не бих го задала щото нито ще ми отговорят честно, нито логично! :banghead:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта