Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Snejna » 08 Мар 2018, 15:27

Тъжна Луна написа:Има много въпроси. като например защо, ако ти пусна тва ще ни е първата и последна среща?! само дето не бих го задала щото нито ще ми отговорят честно, нито логично! :banghead:

Ами аз мога да ти отговоря от сега - защото вече ще е получил всичко и няма да си му интересна. Жената трябва да се държи на ниво и мъжът да я преследва, но в наши дни картинката е жалка направо.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот orck » 08 Мар 2018, 18:30

Докато все още ходех по такива неща единственото което ме интересуваше бяха 2 неща
1- Ще ми пуснеш ли?
2 - Ще има ли 2ра среща?
веднъж си позволих да питам първото....отговора беше положителен.....но ясно си спомням, че в поселдствеи аз самия нямах желание за 2ра среща.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот kikimoraa » 08 Мар 2018, 19:24

Аз пък за секс изобщо не си мисля на първата среща, по-скоро се притеснявам за други неща, и хич не ми идва на ум да рзпитвам за секс.
Иначе въпросите, които спестявам са свързани с работата, с личния живот, или със семейството. Може да си опознаем разбиранията, но другото мисля, че се учи с времето и когато вече имаме връзка,а не просто срещи.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Kremiliya » 09 Мар 2018, 11:13

Не бих казала, че има такива въпроси, не бих питала нищо излишно, все пак срещите се развиват по различен начин, с някои разговора тръгва и сякаш няма неудобни въпроси, с други всичко върви по заучени фрази.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Тъжна Луна » 13 Мар 2018, 14:25

Snejna написа:
Тъжна Луна написа:Има много въпроси. като например защо, ако ти пусна тва ще ни е първата и последна среща?! само дето не бих го задала щото нито ще ми отговорят честно, нито логично! :banghead:

Ами аз мога да ти отговоря от сега - защото вече ще е получил всичко и няма да си му интересна. Жената трябва да се държи на ниво и мъжът да я преследва, но в наши дни картинката е жалка направо.

а защо непременно ниво да означава да не му пуснеш, когато това е желанието и на двамата. Аз ей тва не мога да разбера, или по-точно разбирам - гадни лицемери са голяма част от мъжете. И тва е някакъв двоен стандарт.. ем да е принцеса, ем да е мръсница.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Буба Мара » 13 Мар 2018, 14:33

Това са природни закони, Луничке. Няма нужда нищо да си обясняваш. Мъжете са животни и при тях ловният инстинкт е водещ.. е да много от тях не са толкова мъже колкото би не се искало, но това определено са си го запазили. Флиртът е хубаво нещо, но често с "пускането" се слага край на играта на котка и мишка, а това е много интересна игра :)
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот bonbon » 14 Мар 2018, 18:04

Това с пускането и липсата на втора среща не ме притеснява. Аз ще питам дали не е болен от нещо, за което трябва да се притеснявам :mrgreen: .
bonbon
 
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Мар 2018, 17:56

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот John Doe » 14 Мар 2018, 18:26

Аз бих питал какви са най-големите й страхове. Много се разбира за един човек така, ако, разбира се, момичето е честно и искрено. Мисля си, че страховте показват кое ти е най-скъпо и важно. :wink:
Аватар
John Doe
 
Мнения: 8
Регистриран на: 02 Мар 2018, 16:05

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Fury » 19 Мар 2019, 15:26

Къпеш ли се всеки ден? :wink:
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Viki Borisova » 05 Апр 2019, 16:18

Може да се пита за всичко. Важно е да върви разговора.
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron