Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот mamina » 10 Юни 2016, 15:13

Какви въпроси бихте задали на човека, с когото излизате отскоро и все още не сте сигурни дали ще се получи нещо? Ако не ви е неудобно и не се притеснявате да сте по-директни, какво щяхте да го попитате, за да сте наясно още от началото какъв човек е? Можем ли да си съставим правилно и коректно мнение по този начин?
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Fancy » 10 Юни 2016, 15:50

О, много са въпросите, които бих задала! Но не съм сигурна дали ще бъде даден отговор и ако все пак такъв има, доколко ще е честен. Бих попитала кога е приключила предишната му връзка, дали живее сам или с родителите си.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Pipilota » 10 Юни 2016, 16:05

Не бих го питала нищо, свързано с пари, с отношенията в семейството му, освен ако той не иска да сподели, бих питала за работата, за хобитата. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Lollipop » 10 Юни 2016, 16:37

Мисля, че най-голямо значение е какъв е човека до вас и как върви разговора. Някои се разкриват още на първа среща и това се случва естествено, други крият тайни месеци наред. ;) Но като цяло теми свързани с пари, твърде лични неща не бива да се споделят и да се повдига въпрос за тях.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот klara » 13 Юни 2016, 09:57

Да, но точно пък тези теми живо интересуват повечето от жените и мъжете и много им се иска да питат за тях, за да се ориентират :smile: . Неудобно е още от първата среща да забиеш на някого въпроса колко пари взима или какъв му е стандарта на живот, но много са любопитни и едва сдържат езика си. Питат какво работиш и това пак насочва горе-долу :grin: .
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот Krum » 14 Юни 2016, 12:08

klara написа:Да, но точно пък тези теми живо интересуват повечето от жените и мъжете и много им се иска да питат за тях, за да се ориентират :smile: . Неудобно е още от първата среща да забиеш на някого въпроса колко пари взима или какъв му е стандарта на живот, но много са любопитни и едва сдържат езика си. Питат какво работиш и това пак насочва горе-долу :grin: .

То от работа до работа и от успех в нея разликата може и да е в хиляди, буквално. :mrgreen: Но такива теми наистина вълнуват най-много, макар че доста момичета питат направо още в началото, сега е нещо нормално сякаш.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот kauda » 14 Юни 2016, 16:03

Може би бих искала ако човека много ми харесва да се поинтересувам от семейството му, какво работят родителите му, къде живее и т.н. :) Не бих искала да живея в тяхната компания, ако евентуално имаме общо бъдеще, но не върви да разпитвам "вашите надеждни ли са" :roll: :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот black » 14 Юни 2016, 16:20

kauda написа:Може би бих искала ако човека много ми харесва да се поинтересувам от семейството му, какво работят родителите му, къде живее и т.н. :) Не бих искала да живея в тяхната компания, ако евентуално имаме общо бъдеще, но не върви да разпитвам "вашите надеждни ли са" :roll: :mrgreen:


Тези неща май са едни от първите, за които питаме :lol: . Хайде не на първа среща, но на втора, трета. Не виждам нищо неудобно в такъв въпрос. Аз не бих посмял да питам някоя жена на колко години е :smile: .
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот dinkog » 14 Юни 2016, 16:41

Ако вземе да ме разпитва и за родителите и за семейния бизнес ще реша, че иска да се женим. :lol: :lol: :lol:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Кои са въпросите, които не бихте посмели, а искате да зададете на първа среща?

Мнениеот lussy » 15 Юни 2016, 09:14

dinkog написа:Ако вземе да ме разпитва и за родителите и за семейния бизнес ще реша, че иска да се женим. :lol: :lol: :lol:


Всеки ще си го помисли за женитбата :lol: или че е много нахален/на. За мен на първа среща всякакви сексуални теми и намеци са табу. Макар че някои едва са се запознали и скачат в леглото.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта