Кои са симптомите, че имаме хормонален дисбаланс?

Re: Кои са симптомите, че имаме хормонален дисбаланс?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Авг 2016, 14:43

Да си призная, имах един период, в който имах проблеми с хормоните и не можех да ги овладея, тогава постоянно си намирах причина другите да са ми криви, да съм им сърдита, да ме дразнят. имах много проблеми с близки и приятели. Когато почнах хормонално лечение малко по малко нещата се нормализираха. :) Това започна с настъпването на критическата, която изглежда все по-близко. :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кои са симптомите, че имаме хормонален дисбаланс?

Мнениеот tinkerbell » 04 Авг 2016, 10:09

И колко време отне нормализирането?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Кои са симптомите, че имаме хормонален дисбаланс?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Авг 2016, 12:47

tinkerbell написа:И колко време отне нормализирането?

Може би по-малко от година, но аз съм си доста голяма жена. Даже не помня какви лекарства пиех, за момента не приемам нищо, предполагам, че хормоните ми отново са разбъркани, но се чувствам добре. Общо взето се чудя какво да правя, дали от рано трябва да предприема някакви действия, т.е. преди да ми спре цикъла или когато почне да оредява и липсва с месеци. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кои са симптомите, че имаме хормонален дисбаланс?

Мнениеот balsam » 09 Авг 2016, 10:14

Щом има някакво отклонение от нормалното състояние, според мен трябва да се вземат мерки и да се направи консултация с лекар.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Кои са симптомите, че имаме хормонален дисбаланс?

Мнениеот Rali_hr » 09 Авг 2016, 12:27

Знам, че потенето много издава също проблеми с хормоните. Ако се потите повече от обичайното и чак е нетърпимо, може да се дължи на това. Никой не казва, ако се потите в жегата, но ако е необичайно за вас, може да означава хормонален проблем. :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Предишна

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с ендокринология и болести на обмяната

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта