Мнение за Био ойл

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот mimeto90 » 21 Юни 2016, 13:30

qwerryyy написа:Тези лилавите са точно новите стрии, които се появяват при рязко напълняване, често се образуват на корема на жените при бременност.


Много неприятна гледка са, затова навреме трябва да се взимат мерки и да се маже с такива продукти като Био ойл.
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот qwerryyy » 03 Авг 2016, 12:39

mimeto90 написа:
qwerryyy написа:Тези лилавите са точно новите стрии, които се появяват при рязко напълняване, често се образуват на корема на жените при бременност.


Много неприятна гледка са, затова навреме трябва да се взимат мерки и да се маже с такива продукти като Био ойл.

Да, за съжаление не са особено красиви, но какво да се прави, такива са :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот pravilno » 03 Авг 2016, 13:51

Никоя жена не избира или не решава дали да й се появят стрии, какви да са и къде да са, стриите не питат :smile:. За самата жена също е много неприятно да се гледа така и се травмира. Всеки би искал да изглежда добре и прави така, че да го постигне. Има ли изобщо жена, която се оставя и си мъкне белезите от раждането?
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Авг 2016, 15:22

pravilno написа:Никоя жена не избира или не решава дали да й се появят стрии, какви да са и къде да са, стриите не питат :smile:. За самата жена също е много неприятно да се гледа така и се травмира. Всеки би искал да изглежда добре и прави така, че да го постигне. Има ли изобщо жена, която се оставя и си мъкне белезите от раждането?

Ами ако не се повлияват си ги мъкнеш... какво да правиш.?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот Аля » 28 Яну 2019, 16:27

Веднъж направих грешката да си го купя. Ами, не бях доволна. Оставя мазен филм и не попива напълно. Притеснявах се да не ми омазни дрехите даже.
Аля
 
Мнения: 47
Регистриран на: 17 Яну 2019, 13:26

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот Ванила » 30 Яну 2019, 15:05

Аз съм доволна за хидратиране на кожата, но пигментни петна не успя да ми махне.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта