За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.
Правила на форума
Добави отговор

Мнение за Био ойл

14 Юни 2016, 14:59

От няколко месеца се боря с един белег, който сякаш няма намерение да изчезне. Мазах го с какви ли не мазила. Една приятелка ми каза за Био ойл и преди да го ползвам реших да попитам за още някое мнение. Видях, че има доста широко действие - против стрии, стареене на кожата, петна. Допълнителни плюсове спечели и като прочетох, че съдържа невен. Моля, който го е ползвал да сподели дали е толкова ефективен, колкото добре звучи написанато в листовката!
bio-oil-gal.jpg
bio-oil-gal.jpg (12.13 KiB) Прегледано 5033 пъти

Re: Мнение за Био ойл

14 Юни 2016, 16:04

Аз го ползвам отскоро за белег от порязване. В листовката пише, че за да има някакъв ефект, трябва да се маже поне два-три месеца. Затова още не мога да кажа дали действа. Но поне кожата става мека и хидратирана :wink: .

Re: Мнение за Био ойл

14 Юни 2016, 16:23

Дали наистина заличава стрии? Бих си взела да изпробвам, но до сега не съм чула, че има нещо, което реално може да заличи стриите, май няма такъв крем.

Re: Мнение за Био ойл

14 Юни 2016, 16:49

Аз нямам стрии и белези, но го ползвах за петна по лицето, останали след пъпки или от слънцето. След няколко седмици забелязах избистряне на тена.

Re: Мнение за Био ойл

15 Юни 2016, 08:55

Не знам дали някой козметичен продукт може да заличи стрии. Ако са тъмни на цвят най-много да избледнеят, но да изчезнат едва ли.

Re: Мнение за Био ойл

17 Юни 2016, 10:11

lussy написа:Не знам дали някой козметичен продукт може да заличи стрии. Ако са тъмни на цвят най-много да избледнеят, но да изчезнат едва ли.

То тъмни стри не мисля, че съществуват. :) Ще си взема да го пробвам, може и да има ефект, но не вярвам да е качествен.

Re: Мнение за Био ойл

17 Юни 2016, 11:34

Жена ми се маза още през бременността с био ойл, няма стрии, може би за превенция по-става, отколкото да заличават вече съществуващи.

Re: Мнение за Био ойл

17 Юни 2016, 12:24

rabotnata pchela написа:
lussy написа:Не знам дали някой козметичен продукт може да заличи стрии. Ако са тъмни на цвят най-много да избледнеят, но да изчезнат едва ли.

То тъмни стри не мисля, че съществуват. :) Ще си взема да го пробвам, може и да има ефект, но не вярвам да е качествен.


Някои направо лилави стоят, не са само бели стриите. Другите са още по-гадни и грозни.

Re: Мнение за Био ойл

17 Юни 2016, 13:14

pavleta написа:
rabotnata pchela написа:
lussy написа:Не знам дали някой козметичен продукт може да заличи стрии. Ако са тъмни на цвят най-много да избледнеят, но да изчезнат едва ли.

То тъмни стри не мисля, че съществуват. :) Ще си взема да го пробвам, може и да има ефект, но не вярвам да е качествен.


Някои направо лилави стоят, не са само бели стриите. Другите са още по-гадни и грозни.

Е те тези са новите стрии, които се образуват в момента и точно в момента се третират имат по-голям шанс да се заличат, от тези белите.

Re: Мнение за Био ойл

21 Юни 2016, 11:38

Тези лилавите са точно новите стрии, които се появяват при рязко напълняване, често се образуват на корема на жените при бременност.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2