Мнение за Био ойл

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Мнение за Био ойл

Мнениеот dessiblond » 14 Юни 2016, 14:59

От няколко месеца се боря с един белег, който сякаш няма намерение да изчезне. Мазах го с какви ли не мазила. Една приятелка ми каза за Био ойл и преди да го ползвам реших да попитам за още някое мнение. Видях, че има доста широко действие - против стрии, стареене на кожата, петна. Допълнителни плюсове спечели и като прочетох, че съдържа невен. Моля, който го е ползвал да сподели дали е толкова ефективен, колкото добре звучи написанато в листовката!
bio-oil-gal.jpg
bio-oil-gal.jpg (12.13 KiB) Прегледано 4944 пъти
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот PasDeDeux » 14 Юни 2016, 16:04

Аз го ползвам отскоро за белег от порязване. В листовката пише, че за да има някакъв ефект, трябва да се маже поне два-три месеца. Затова още не мога да кажа дали действа. Но поне кожата става мека и хидратирана :wink: .
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот kauda » 14 Юни 2016, 16:23

Дали наистина заличава стрии? Бих си взела да изпробвам, но до сега не съм чула, че има нещо, което реално може да заличи стриите, май няма такъв крем.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот Lyomi » 14 Юни 2016, 16:49

Аз нямам стрии и белези, но го ползвах за петна по лицето, останали след пъпки или от слънцето. След няколко седмици забелязах избистряне на тена.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот lussy » 15 Юни 2016, 08:55

Не знам дали някой козметичен продукт може да заличи стрии. Ако са тъмни на цвят най-много да избледнеят, но да изчезнат едва ли.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Юни 2016, 10:11

lussy написа:Не знам дали някой козметичен продукт може да заличи стрии. Ако са тъмни на цвят най-много да избледнеят, но да изчезнат едва ли.

То тъмни стри не мисля, че съществуват. :) Ще си взема да го пробвам, може и да има ефект, но не вярвам да е качествен.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот Andrey » 17 Юни 2016, 11:34

Жена ми се маза още през бременността с био ойл, няма стрии, може би за превенция по-става, отколкото да заличават вече съществуващи.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот pavleta » 17 Юни 2016, 12:24

rabotnata pchela написа:
lussy написа:Не знам дали някой козметичен продукт може да заличи стрии. Ако са тъмни на цвят най-много да избледнеят, но да изчезнат едва ли.

То тъмни стри не мисля, че съществуват. :) Ще си взема да го пробвам, може и да има ефект, но не вярвам да е качествен.


Някои направо лилави стоят, не са само бели стриите. Другите са още по-гадни и грозни.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот Pipilota » 17 Юни 2016, 13:14

pavleta написа:
rabotnata pchela написа:
lussy написа:Не знам дали някой козметичен продукт може да заличи стрии. Ако са тъмни на цвят най-много да избледнеят, но да изчезнат едва ли.

То тъмни стри не мисля, че съществуват. :) Ще си взема да го пробвам, може и да има ефект, но не вярвам да е качествен.


Някои направо лилави стоят, не са само бели стриите. Другите са още по-гадни и грозни.

Е те тези са новите стрии, които се образуват в момента и точно в момента се третират имат по-голям шанс да се заличат, от тези белите.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мнение за Био ойл

Мнениеот qwerryyy » 21 Юни 2016, 11:38

Тези лилавите са точно новите стрии, които се появяват при рязко напълняване, често се образуват на корема на жените при бременност.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron