Какви дрехи да избягвам, за да не изглеждам по-стара?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Какви дрехи да избягвам, за да не изглеждам по-стара?

Мнениеот qwerryyy » 04 Яну 2017, 13:32

На 25 години според мен може да се носи всичко, особено за една необвързано момиче. Всичко, което стои добре на фигурата, сега света толкова се е променил, че 25 годишните не са вече зрели жени, а все още продължават да младеят, така че могат да си позволят, според мен, и да си ходят с ризки, с панталончета, било и по-къси, с отворени блузки и широки деколтета, без да изглеждат евтино, разбира се.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какви дрехи да избягвам, за да не изглеждам по-стара?

Мнениеот lini_leni » 05 Яну 2017, 13:28

Аз винаги съм се съобразявала с фигурата си. Ако съм напълняла, не обличам прекарено широки дрехи, които ми скриват корема или наедрялото д..., но и не прекалено тесни, които да подчертават всяка гънка. Тогава роклите по-свободна кройка ги предпочитам или пола с блуза или клин с туника. Сега има достатъчно варианти, които да не те правят като лелката от блока :mrgreen: .
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Какви дрехи да избягвам, за да не изглеждам по-стара?

Мнениеот belleville » 09 Фев 2017, 13:18

Те и лелките от блока вече не са като някогашните :smile: . Който пазарува от мола, няма опасност да се състарява с дрехи.
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Какви дрехи да избягвам, за да не изглеждам по-стара?

Мнениеот Snejna » 09 Авг 2018, 10:18

Бих избягвала типично лелските дрехи, като широки дълги туники на цветя, да речем, големите ръкави, които да прикриват ръцете, не бих носила класически панталони.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви дрехи да избягвам, за да не изглеждам по-стара?

Мнениеот Милинка » 09 Авг 2018, 17:29

Млада и с дете :) супер. Не наблягайте на черното, но не означава да си изхвърлите дрехите. Може да вкарата -дънките - те винаги са актуални, подходящи за почти всяка възраст и подхождат на всички цветове. Отделно с дете ще ви е спокойно-няма да се вижда много, ако се изцапате. Мн добре ви разбирам, аз също имах този проблем, въпреки че нямам дете :) Като промените гардероба и ще се почувствате като нов човек, казвам го от опит :) Успех.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Какви дрехи да избягвам, за да не изглеждам по-стара?

Мнениеот Rali_hr » 26 Сеп 2018, 12:59

Не само дрехите, но и прическата е от значение, младежки са тениските, дънките, суитчерите, докато вече официалните дрехи, ризите и класическите панталони слагат доста годинки отгоре.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какви дрехи да избягвам, за да не изглеждам по-стара?

Мнениеот Стефи Колева » 08 Яну 2019, 15:57

Дрехите са според фигурата и начина на живот, а не за да ни правят по-млади. Ако са добре съчетани и съобразени с тялото, няма как да правят човека по-стар :smile:
Стефи Колева
 
Мнения: 66
Регистриран на: 08 Яну 2019, 13:32

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron