Ефедрин - може ли да даде положителна пробва за наркотици?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Ефедрин - може ли да даде положителна пробва за наркотици?

Мнениеот milen.ludiq » 30 Юни 2016, 05:22

Здравейте на всички!
От скоро взимам Ефедрин. Поради умора от работата, която работя (физическа/строителство). Секи ден взимам по една ампула не повече! На 25.06.2016г. след кискотека на едно голямо уиски ме спряха Полицаи. В колата миришеше на алкохол се пак бяхме 5 души след парти. Един от моите приятели беше взел некви наркотици и беше видимо надрусан. И решиха да ми направят освен теста за алкохол и тест за наркотици.
Аз с лека ръка казах няма проблеми. Не се и притесник защото бях зимал преди месеци и нещо наркотици. Но за жалост дрегера от4ете положителна проба за наркотици. Щях да припадна от притеснения. Мозака ми изключи тотално. Подписвах всички документи дето ми кажат полицаите с две думи на момента не знаех какво става. за първи път ми беше да ме задържат и да седя 24 ч. в районното.
това е историята накратко!
Сега искам да попитам дали някой има представа или е запознат лично с съотношението ЕФЕДРИН - ДРЕГЕР ЗА НАРКОТИЦИ???
Дали не ми е показало положителна проба след ефедрина се пак в листовката му пише от какво е направен.
Смисъл бях на 13 ампула в този ден.
Дрегера показа Положителни Проби ако си вземал за последните 24 часа някакви наркотични вещества.
Просто искам малко повече информация за да знам как да процедирам от тук натам дали съм си в правото да обжалвам или не.
Не искам да се правя на клоун и също така не искам да го отнеса без вина.
Благодаря предварително на всички които могат да ми дадът някакв съвет!!!!
milen.ludiq
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Юни 2016, 05:18

Re: Ефедрин - може ли да даде положителна пробва за наркотици?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 04 Ное 2019, 12:28

На еднократните тестери на КАТ, дето са за амфетамини и други подобни боклуци го отчита. Само кръвна проба те спасява. Ама не мога да разбера що си го причинявате това?!?
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Ефедрин - може ли да даде положителна пробва за наркотици?

Мнениеот marchinko73 » 04 Ное 2019, 12:55

Ако не са ти взели кръвна проба и е само от показанията на теста на място можеш да обжалваш. Ако няма доказателство от кръвна проба обвинението пада.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта