Може ли вторият брак да е по-успешен?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот donni » 07 Юли 2016, 10:14

Като сте тръгнали в тази посока, се сещам за Лиз Тейлър. Не мога да си представя защо му е на човек да се омъжва 8 пъти?! Хабене на толкова нерви, пари и време.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот kauda » 04 Фев 2017, 09:16

donni написа:Като сте тръгнали в тази посока, се сещам за Лиз Тейлър. Не мога да си представя защо му е на човек да се омъжва 8 пъти?! Хабене на толкова нерви, пари и време.

тези с многото пари и за не ги разбирам какви ги вършат, но тяхна си работа, нормалните хора не се женят по 8 пъти, женят се максимум по 2-3. :) даже тези с 3 брака са рядкост, било то брак или съжителство или както там искате го наречете :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот Lyomi » 06 Фев 2017, 13:34

За мен си е чист мазохизъм да се жениш по много пъти като Лиз Тейлър :smile: . Ако недай Боже се разведа, не бих встъпила пак в брак. Може би ще живея с някого, но не и да минавам пак под венчило.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот kauda » 19 Мар 2017, 19:50

Lyomi написа:За мен си е чист мазохизъм да се жениш по много пъти като Лиз Тейлър :smile: . Ако недай Боже се разведа, не бих встъпила пак в брак. Може би ще живея с някого, но не и да минавам пак под венчило.

Защо, може първич човек да не е бил мъжа на живота ти и да искаш да бъдеш с някой друг, какво толкова? Е да, ако се жениш 6 пъти вече е притеснително, но според мен няма абсолютно нищо лошо във втория брак.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот klarissa » 20 Мар 2017, 13:49

Ако първия не се е получил, защо втория да не е успешен, напълно възможно е да се получат добри отношения и здрава връзка. Ако се разделя с мъжа си и се омъжа отново, няма да имам притеснения да го направя, все пак не се знае, дали не сме допуснали грешка в началото.
А за успеха, със сигурност ще е по-добре, защото още от началото ще знаем какво искаме и ако има кой да ни го предложи - добре. :smile:
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот svetlozara » 20 Мар 2017, 15:42

И аз не бих тръгнала след един провален брак да се женя втори път, а и най-малкото ще ме е срам да си поканя гости, веднъж идвали на сватба, давали подаръци, сега пак.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот Pipilota » 20 Мар 2017, 16:47

svetlozara написа:И аз не бих тръгнала след един провален брак да се женя втори път, а и най-малкото ще ме е срам да си поканя гости, веднъж идвали на сватба, давали подаръци, сега пак.

Ти пък какви притеснения имаш, те като искат да дойдат хората. ;) Брака може да е страхотен, защо заради една грешка в миналото трябва да не се жениш отново, аз бих се омъжила, ако има за кой втори път (само мъжа ми да не чуе де) :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот Anka » 20 Мар 2017, 17:21

Няма нищо лошо във втория брак, майка ми се омъжи втори път, когато бях на 11, 2 години по-късно се род брат ми. Никога н ебях виждала майка ми толкова щастлива, а моя баща постоянно я тормозеше и й вдигаше скандали. След като се разведоха разцъфна и наистина намери любовта. Човек не трябва да се ограничава сам при това.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот Gold » 11 Апр 2017, 16:40

Според мен няма единствен шанс в живота. Винаги има още възможности и още шансове за всичко. Това, че първият път не се е получило, не значи, че и вторият път ще е така.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот kauda » 07 Май 2017, 12:32

Gold написа:Според мен няма единствен шанс в живота. Винаги има още възможности и още шансове за всичко. Това, че първият път не се е получило, не значи, че и вторият път ще е така.

Така е, а и първия път сме склонни на повече компромиси отколкото трябва и ако единия е по-властен, другия автоматически страда. Затова и често се получава, чеп ървия брак носи само негативи, а и не знаем още какво точно искаме и как точно за нас трябва да изглежда един брак. :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта