Може ли вторият брак да е по-успешен?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот Anka » 30 Май 2017, 13:58

Може и първия да е по-успешен, пък да сме се развели преждевременно. Разчита се, че втория път хората не допускат тези грешки и повече знаят какво искат, пък и може би са по-малко търпеливи.;) Но пък на някои хора браковете им винаги са провал, така че гаранции няма никакви.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Юли 2017, 10:11

Нбякои казват , че не може, но много хора знам, че се женят дори и първия път от няма и къде, колкото да са се оженили, а не защото са така силно влюбени. Затова не се знае кога ще дойде истинската любов и почувстваме желанието да създадем семейство отново. Не пречи да се пробва, а и след като един човек се раздели с половинката си, защо трябва да се обрича на самота? не винаги ще сме млади и красиви и с възможност да се оправяме сами, някой ден ще имаме нужда от човек до нас.. Нека сами да не си поставяме граници.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот skyfly » 04 Авг 2017, 11:38

Мисля, че е напълно постижима цел. Все пак когато бракът е нов, но го има и опита зад гърба.. всичко е по-различно и по-пълноценно.Няма да има грешките от първия брак,всеки щ езнае какво точно иска от връзката си.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот kikimoraa » 24 Авг 2017, 13:42

Ако се замислите, всяка една връзка е по-успешна от предходната, а когато вече сме имали брак зад гърба си.. тогава още по-добре знаем какво искаме и какво - не. :) така че според мен втория брак гарантирано е по-успешен, ако сме направили разбира се разумен избор.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот amoreamore » 04 Сеп 2017, 14:08

Да, дори съм сигурна, аз съм женена втори път, нямам деца с втория си мъж, той има деца от предишен брак, аз също, и двете деца живеят с нас. И двамата сме много щастливи и знаем какво искаме. Децата ни се разбират страхотно.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот gabinka_80 » 04 Сеп 2017, 14:16

Ако успеят да създадат здраво семейство е много вероятно то да бъде много успешно. Всеки вече ще е взел поуките си и ще знае какво иска и как иска да му изглежда семейството.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот dinkog » 02 Окт 2017, 14:07

Според мен си е много По-възможно втория прак да е успешен, а третия още повече. Но има хора, които не могат да бъдат само с един човек, дали те са повече бохеми не знам, ама не си ги бива като родители. :mrgreen: Такива хора знаят как да омайват и имат обикновено по повече от един брак и то не особено успешни.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот asdddwww » 07 Ное 2017, 12:28

Може, нали втория път ще се мисли повече, все пак при първия брак, повечето се решават прибързано, водени от емоциите.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот kauda » 07 Ное 2017, 21:42

И аз съм За втория брак, първия е опит, втория вече е утвърждаване на знанията :lol:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Може ли вторият брак да е по-успешен?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 08 Ное 2017, 11:15

Няма защо да не е успешен, а дали ще е по-успешен, зависи какъв партньор сме си намерили, пък и не само и от нас самите зависи. Все знаем да сочим другите, ама може гнилото яйце да е по-близо,отколкото си мислим. :mrgreen:
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта