Защо да ползвам мляко за след слънце?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

Мнениеот Elica » 02 Авг 2016, 10:54

Има си своите ползи и възстановява кожата. Миналата година доста се бях запекла на плажа и с едни крем много бързо се оправих, още преди да стигна да изгаране на кожата :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

Мнениеот Gold » 02 Авг 2016, 11:22

Не знам дали предотвратяват изгаряне, това е по-скоро работа на слънцезащитните. За след слънце нали само подхранват клетките да не се изтощава толкова кожата непосредствено след излагане?
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

Мнениеот Elica » 02 Авг 2016, 11:40

Gold написа:Не знам дали предотвратяват изгаряне, това е по-скоро работа на слънцезащитните. За след слънце нали само подхранват клетките да не се изтощава толкова кожата непосредствено след излагане?

Не съм казала, че съм се мазала с крем за след слънце преди да отида на плажа. :roll: Става въпрос, че след слънце, въпреки, че бях започнала да изгарям успях да си възстановя кожата и да не стигна до сериозни изгаряния. Надявам се сега да е по-ясно.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

Мнениеот Malina » 02 Авг 2016, 15:56

Явно си имат добри възстановяващи свойства, добре че ти е помогнало. То май всички пренебрегват крема за след слънце, вземаме по нещо слънцезащитно и когато изгорим се чудим дали пантенол да ползваме или дефламол.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

Мнениеот mamina » 03 Авг 2016, 11:02

Няколко дена бях на море и въпреки че седях само под чадър, във водата като стоях и успях да се позачервя. След плажа си взимах душ и се мажех с мляко за след слънце и много ми успокояваше кожата. Въпреки зачервяванията, не усетих никаква болка и кожата ми беше мека и еластична и не пареше.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

Мнениеот qwerryyy » 03 Авг 2016, 14:16

mamina написа:Няколко дена бях на море и въпреки че седях само под чадър, във водата като стоях и успях да се позачервя. След плажа си взимах душ и се мажех с мляко за след слънце и много ми успокояваше кожата. Въпреки зачервяванията, не усетих никаква болка и кожата ми беше мека и еластична и не пареше.

Във водата най-много се изгаря, че и точно по раменете, където по принцип винаги си те гори слънцето Обаче явно има смисъл от тея продукти за след слънце след като и ти си била доволна и не си изгоряла. :roll:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

Мнениеот Leonora » 15 Авг 2016, 11:32

qwerryyy написа:
mamina написа:Няколко дена бях на море и въпреки че седях само под чадър, във водата като стоях и успях да се позачервя. След плажа си взимах душ и се мажех с мляко за след слънце и много ми успокояваше кожата. Въпреки зачервяванията, не усетих никаква болка и кожата ми беше мека и еластична и не пареше.

Във водата най-много се изгаря, че и точно по раменете, където по принцип винаги си те гори слънцето Обаче явно има смисъл от тея продукти за след слънце след като и ти си била доволна и не си изгоряла. :roll:


На плажа и от вятъра се чернее и червенее. А кожата като се поизсуши от солта, тамън си има нужда от нещо да я подхранва хубаво.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

Мнениеот Lollipop » 15 Авг 2016, 14:47

По-добре е да се вземе там да се мацаме с нещо. След две седмици заминаваме на море и нямам търпение, ще водя и бебчето с нас, защото каката има нужда от своето, та малко се притеснявам, мисля всички яко да се омазваме. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

Мнениеот Leonora » 17 Авг 2016, 12:18

И под чадъра да стоите, макар, че по това време слънцето сигурно няма да е чак толкова жарещо :). Колко е малко бебчето?
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Защо да ползвам мляко за след слънце?

Мнениеот julianne » 17 Авг 2016, 14:50

И ние бяхме сега на море на по-хладното и доста бебоци имаше около нас. Намазани, кое голичко, кое с боди :smile: . Кожата им е по-нежна и повече трябва да се пазят. Дори и да не са изгорели, трябва да се мажат и след плажа според мен.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта