За и против манипулирането на противоположния пол

Re: За и против манипулирането на противоположния пол

Мнениеот kriskiss2001 » 28 Окт 2011, 15:14

spend написа:Интересно ми е някой да сподели конкретно как извършва процеса на "Манипулация" към противоположния пол. С удоволствие бих прочела точно как се случва този, така да го наречем "акт". :?: :!: :idea:

Ами как ето, изнудваш ме да ти направя масаж, иначе няма да ми пуснеш. Или, ако те заведа на вечеря тогава ще ми направиш..... нещо хубаво :P
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: За и против манипулирането на противоположния пол

Мнениеот spend » 28 Окт 2011, 16:09

kriskiss2001 написа:
spend написа:Интересно ми е някой да сподели конкретно как извършва процеса на "Манипулация" към противоположния пол. С удоволствие бих прочела точно как се случва този, така да го наречем "акт". :?: :!: :idea:

Ами как ето, изнудваш ме да ти направя масаж, иначе няма да ми пуснеш. Или, ако те заведа на вечеря тогава ще ми направиш..... нещо хубаво :P


Аз лично...не желая масажи от теб. На вечеря с теб не бих отишла за нищо на света. А за други дейности, извършвани от мен ще трябва само да си мечтаеш, защото в тази реалност няма начин да стане. ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: За и против манипулирането на противоположния пол

Мнениеот kriskiss2001 » 28 Окт 2011, 16:14

spend написа:
kriskiss2001 написа:
spend написа:Интересно ми е някой да сподели конкретно как извършва процеса на "Манипулация" към противоположния пол. С удоволствие бих прочела точно как се случва този, така да го наречем "акт". :?: :!: :idea:

Ами как ето, изнудваш ме да ти направя масаж, иначе няма да ми пуснеш. Или, ако те заведа на вечеря тогава ще ми направиш..... нещо хубаво :P


Аз лично...не желая масажи от теб. На вечеря с теб не бих отишла за нищо на света. А за други дейности, извършвани от мен ще трябва само да си мечтаеш, защото в тази реалност няма начин да стане. ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ти ми призна, че си обратна, не виждам нищо лошо в това, а и не те каня на вечеря. Казах го от обща гледна точка във форума, много лично приемаш нещата.... ужас
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: За и против манипулирането на противоположния пол

Мнениеот spend » 28 Окт 2011, 16:22

Човек, който е толкова активен във форуми, едва ли има възможност да си позволи да покани някого на вечеря.
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: За и против манипулирането на противоположния пол

Мнениеот kriskiss2001 » 28 Окт 2011, 16:26

spend написа:Човек, който е толкова активен във форуми, едва ли има възможност да си позволи да покани някого на вечеря.

Мистерия е около теб, грешиш много сеньорита. Но това си е твое мнение, бъди си благословена и все така оптимистка :lol:
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: За и против манипулирането на противоположния пол

Мнениеот hristinara » 20 Фев 2013, 16:07

Колкото и да си кривим душата, не можем да не признаем, че използваме женски хитринки, за да манипулираме мъжете...било то уж несъзнателно. Хайде дами, признайте си смело! Аз си признавам, че понякога го правя, но умерено :oops:
hristinara
 
Мнения: 33
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:15

Re: За и против манипулирането на противоположния пол

Мнениеот biliana91 » 20 Фев 2013, 17:48

Винаги когато имам възможност! Хахаха и нека си признаем-това на тях им харесва.... :twisted:
Аватар
biliana91
 
Мнения: 19
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:46
Местоположение: Варна

Re: За и против манипулирането на противоположния пол

Мнениеот reni64 » 20 Фев 2013, 18:13

Всяка жена е в състояние неспасяемо да замае главата на мъжа без той да се усети... и после си знаем. Само трябва да е в самото начало .
reni64
 
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Фев 2013, 16:07

Re: За и против манипулирането на противоположния пол

Мнениеот rossitta » 14 Юни 2013, 15:23

"За", но в прецизно премерени дози ;)
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

Re: За и против манипулирането на противоположния пол

Мнениеот Valent1na » 16 Юли 2013, 09:53

rossitta написа:"За", но в прецизно премерени дози ;)


Точно ;) Не бива да се прекалява, пък и ако мъжът е на място, прекаляването ще доведе до обратния резултат. Повечето жени обаче уцелват точната доза, по мои наблюдения :)
Valent1na
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Юли 2013, 09:41

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта