Помощ! Хранителни молци!

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Помощ! Хранителни молци!

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Юли 2016, 12:55

Те наистна не вредят, но са адски неприятни, а и не е оосбено готино из къщата ти да летят някакви гадини. :( Дори и да са безвредни, поне може да се изядат нещата и да не се купуват нови, докато се изчисти къщата.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Помощ! Хранителни молци!

Мнениеот asdddwww » 15 Юли 2016, 14:50

за храната особено голям зор да ги разкараш, може да си направили гнездо някъде в шкафа, трябва да провериш добре всяка цепнатина там и ако има някой "кошер" да ги убиеш. Доста е гнусно е тея червейчета особено.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Помощ! Хранителни молци!

Мнениеот balsam » 15 Юли 2016, 15:10

Мисля, че не е нужно да се пръска против тях. Те като са влезли в пакетите с храната, няма да стигне препарата до тях, за да ги убие. А и тя вече не може да се ползва, след като са я налазили и затова най-добре да се изхвърли.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Помощ! Хранителни молци!

Мнениеот Mon_ton » 11 Яну 2018, 11:31

balsam написа:Мисля, че не е нужно да се пръска против тях. Те като са влезли в пакетите с храната, няма да стигне препарата до тях, за да ги убие. А и тя вече не може да се ползва, след като са я налазили и затова най-добре да се изхвърли.

изхвърлят се всички пакети храна, които има, без значение дали са отворени или не. Успяват да се намърдат и в неотворените пакети - как не знам. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron