Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Юли 2016, 15:30

След 2 седмици заминаваме на море и както винаги се чудя какви слънцезащитни кремове да купя! Всяка година изгаряме и е истински ужас, затова тази година реших да положа повече усилия да разуча кои са качествени и кои - не. Помогнете ми в избора за слънцезащитни кремове, вие кои използват, от кои сте доволни от кои не. Без значение дали са за възрастни или за деца. Не целя да хванем тен, а кожата ни да бъде защитена! Досега сме ползвали неизвестни марки, които сме купували на случаен принцип, но винаги имаме проблеми. :(
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

Мнениеот Mon_ton » 13 Юли 2016, 16:10

Мога да ти препоръчам да си вземеш на Нивея слънцезащитните, аз използвам такива 50 фактор, които се водят детски! Страхотни са и наистина не изгарям, минус им е, че оставят следи по банския. Също на Ла Рош са много качествени и с голяма УВ защита.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

Мнениеот fairy » 13 Юли 2016, 16:57

Аз съм доволна от Биодерма, но мисля, че се продава само в аптеките, не съм го виждала в магазините.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

Мнениеот viking » 14 Юли 2016, 10:08

Мисля, че Клиник бяха ги обявили за едни от най-добрите слънцезащитни продукти за миналата година. Предполагам,че тази година няма да са по-лоши :grin: .
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

Мнениеот Anka » 14 Юли 2016, 11:43

Виши са много добри, аз използвам главно тяхна козметика, а слънцезащитните им са страхотни, детските също с амного хубави, такъв ползваме за брат ми :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

Мнениеот asdddwww » 15 Юли 2016, 14:29

Дори да не съм с бяла кожа, тъй като винаги имам тен, се мажа и аз, защото предпазването от слънцето не е само да не изгориш, а и от ув лъчите, които са супер вредни. Мажа се с Авен.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

Мнениеот belleville » 15 Юли 2016, 14:41

asdddwww написа:Дори да не съм с бяла кожа, тъй като винаги имам тен, се мажа и аз, защото предпазването от слънцето не е само да не изгориш, а и от ув лъчите, които са супер вредни. Мажа се с Авен.


Авен и те са доказала се марка, аз също много ги харесвам. Винаги са в челната класация по качество.
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

Мнениеот asdddwww » 15 Юли 2016, 14:58

belleville написа:
asdddwww написа:Дори да не съм с бяла кожа, тъй като винаги имам тен, се мажа и аз, защото предпазването от слънцето не е само да не изгориш, а и от ув лъчите, които са супер вредни. Мажа се с Авен.


Авен и те са доказала се марка, аз също много ги харесвам. Винаги са в челната класация по качество.

Да, много са добри, макар че гледах една таблица с тестове, не бяха на особено предна позиция.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

Мнениеот svetlozara » 15 Юли 2016, 15:33

А някой по-ветин вариант с пак прилично качество, тези които говорите са все доста скъпи и са до към 30 лева може би. :roll:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Kои са най-добрите слънцезащитни кремове?

Мнениеот Mon_ton » 27 Юли 2016, 11:43

svetlozara написа:А някой по-ветин вариант с пак прилично качество, тези които говорите са все доста скъпи и са до към 30 лева може би. :roll:

Тези са си най-качествените, можеш да избереш и по-евтини, но дали ще има ефект е друг въпрос. Има и различни около 10-15 лева. На Avon са хубави слънцезащитните и мисля, че са много по-евтини.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта