Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот YoLindi » 15 Сеп 2016, 11:23

Да, никой не е застрахован, но поне човешки да се държим в такъв момент, а не да обиждаме, да издевателстваме един над друг.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Yunona » 16 Сеп 2016, 15:07

teodoran1 написа:Понякога любовта просто си отива... :???:


Да, неоспорим факт. И точно тогава си проличава кой колко струва като човек - по начина, по който се държи с този, с когото е споделил толкова много (време, чувства, мечти, деца...).
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Nightmare » 16 Сеп 2016, 15:53

Yunona написа:
teodoran1 написа:Понякога любовта просто си отива... :???:


Да, неоспорим факт. И точно тогава си проличава кой колко струва като човек - по начина, по който се държи с този, с когото е споделил толкова много (време, чувства, мечти, деца...).


:+1: Браво за коментара! Аз разсъждавам по същия начин. Като в същото време съзнавам, че това е най-трудното - да се държиш като човек. Защото тогава избиват всякакви забравени обиди, обвинения, егото сериозно се намесва. Трябва да си изключително овладян и извисен човек, за да успееш да устоиш на всичко това.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот pravilno » 17 Сеп 2016, 09:24

По време на брака този мъж се държи по този начин с жена си, а ако решат да се разделят как ли ще се държи! Едва ли нещо хубаво може да се очаква!
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот gabinka_80 » 14 Окт 2016, 14:42

Понякога, колкото и да искаш да спасиш нещо, то се оказва неспасяемо. Май при нас това стана, вече всичко свърши след много проблеми за мен, престой в болница и какво ли не! Надявам се да имаме по-добро бъдеще занапред, макар че сега ни чака доста трудно бракоразводно дело, което съм сигурна, че няма да мине добре и лесно, но поне ще го водим в България, където се надявам да имам подкрепата на близки и приятели. :cry:
Наистина сега като си връщам всичко назад в главата направо ме е срам от мен как може да съм търпяла всичко заради човек, който не си струва и една сълза!
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Yunona » 17 Окт 2016, 22:24

gabinka_80 написа:Надявам се да имаме по-добро бъдеще занапред, макар че сега ни чака доста трудно бракоразводно дело, което съм сигурна, че няма да мине добре и лесно, но поне ще го водим в България, където се надявам да имам подкрепата на близки и приятели. :cry:


Поздравявам те за взетото решение! Искам само да ти припомня, че късметът е на страната на смелите. Горе главата, момиче :) И още нещо - не забравяй, че най-тъмно е преди зазоряване (не помня къде го четох, но винаги си го повтарям в трудни моменти).
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот donni » 18 Окт 2016, 09:55

Значи реши окончателно вече? Браво на теб! Щом си взела твърдо решение, си го следвай и не позволявай някой и нещо да те обърква, било то чувства към мъжа ти или чувство на вина и подобни. Смяташ, че това е най-доброто за теб и детето ти и го правиш. Няма да ти е лесно, но ще се справиш, щом знаеш какво искаш.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот gabinka_80 » 19 Окт 2016, 12:21

Ами подадох документи, но той сега е на почивка в новата си любима, дори толкова явно го заяви, но смятам, че ще имаме големи проблеми по време на развода,защото вече каза, че няма да ми даде развод. Много се притеснявам, че може да вземе родителските права, той ме води в много категории, но се надявам все пак някои обстоятелства да бъдат на моя страна. :roll: Тъй като той притежава и по-сигурна работа, сигурни доходи и дом, а аз съм сега като пушка гола, но правя всичко възможно да си намеря работа в най-скоро време. стискайте палци!
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Локумът » 03 Ное 2016, 16:30

Вие сте направо като сапунен сериал, но съм се убедил в тоя живот, че най-абсусрдната история е най-истинска. Дано да успеете лесно да преминете през това дело и на него да му е малко през да нае казвам кое, че да не ви създава проблеми и занапред не се женете бе! :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот lussy » 15 Ное 2016, 13:10

gabinka_80 написа:Ами подадох документи, но той сега е на почивка в новата си любима, дори толкова явно го заяви, но смятам, че ще имаме големи проблеми по време на развода,защото вече каза, че няма да ми даде развод. Много се притеснявам, че може да вземе родителските права, той ме води в много категории, но се надявам все пак някои обстоятелства да бъдат на моя страна. :roll: Тъй като той притежава и по-сигурна работа, сигурни доходи и дом, а аз съм сега като пушка гола, но правя всичко възможно да си намеря работа в най-скоро време. стискайте палци!


Човек си личи какъв е по това как се разделя с хората. Като е наясно, че не сте семейство и няма да бъдете, защо му е на твоя мъж да създава проблеми? Явно ти предстои сериозна битка и ти пожелавам да имаш най-вече сили и дебели нерви.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта