Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Мар 2018, 10:21

Изобщо не разбирам,как може мъж да тормози жена си заради външния вид. Разбирам той да е перфектен, да се грижи за децата, да помага с домакинството, а жена му само да трябва да хубавее. Но обикновено женските ангажименти са безбройни!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Dipsy » 20 Мар 2018, 14:37

gabinka_80 написа:Здравей, нова съм във форума, но реших тук да споделя своя проблем. Омъжена съм от 6 години, имам дъщеря на 2. Мъжът ми винаги е харесвал слаби и красиви момичета и не пести думите си, ако напълнея. Напоследък обаче не е доволен въобще, по време на бременността бях на строга диета, за да не кача излишни килограми, за цялата бременност качих едва 10 кг, които свалих в рамките на месец. Но малко след това се започна - как съм изглеждала, била съм грозна, дебела, отпусната, имала съм корем, увиснала съм била, не знам си какво. Спортувам по 5 пъти в седмицата и дори съм по-слаба от преди - едва 46 кг съм, а той все е недоволен и постоянно се караме за това. Не знам какво да направя, за да се върне човекът в който се влюбих. Сега ми мрънка, че не изглеждам като другите, как били облечени, как били винаги с грим, винаги направени, а аз едва ли не съм като някакъв грозен слон. Вече не издържам, отношенията ни се обтегнаха много и това влияе и на дъщеря ми. Не знам какво да правя :sad:

Минало е доста време от темата, но поставеният въпрос.. не че ще помогне, номоята първична реакция ще е да обсъждам неговата собствена визия (на мъжа ми) като изтъквам неговите недостатъци и открито да се възхищавам на другите мъже. После ще измисля друга глупост
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Вики{} » 28 Мар 2019, 14:48

Мъж, който основава отношенията си с половинката само на външен вид, определено не изпитва обич. А щом пък и след това пак е мрънкал, значи проблемът е в него или в чувствата му.
Много се дразня на мъже, които мърморят на жените си за външния им вид, ама не виждат себе си. Всеки втори, ако не и всеки един, са с коремчета, неподдържани и какво ли още не. Е, обратното не може, тоест жените да се държат лошо с мъжете си заради външния им вид. Ама жените, по презумпция, трябва да са поддържани и стройни. Малко е двоен стандартът, май.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Dalia » 28 Мар 2019, 15:27

Тормозът дали сфизически или психически си е все един и същ, дори бих казала, че психическият е много по-страшен. Аз не бих стояла при този мъж и 1 секунда, ако ще и Земята да спред а се върти. Никой няма право да налага комплекси за малоценност на друг човек, а още пъ,к по-малко на партньора си в живота. Ами ако утре недай си Боже ви се случи някаква физическа травма, стават такива неща, никой не е застрахован, как ще може да разчитате, четози човек ще бъде до вас, слд като толкова държи само на външния вид на нещата.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Стефи Колева » 01 Апр 2019, 14:11

Колко жени тормозят мъжете си заради външния им вид - сигурно процентът клони към нула.
Щом изтъква това за причина, значи нещата определено не са добре. Не виждам смисъл от такава връзка.
Стефи Колева
 
Мнения: 66
Регистриран на: 08 Яну 2019, 13:32

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Ванила » 03 Апр 2019, 12:19

Аз също съм имала такъв период в живота си, когато съм била доста пълна. Поради здравословни причини. Благодаря на човека до мен, че не ме е тормозил заради това. В трудните моменти се разбира кой те обича и кой те е залъгвал, че те обича.
Ако някой ме тормози заради външния ми вид само, определено бих сложила край на връзката ни.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Karina_85 » 10 Апр 2019, 11:30

Имах период, в който бях наистина дебела. Ама направо дебела. Колкото и грубо да звучи. Мъжът ми стоеше до мен в борбата ми с килограмите. Винаги гледаше децата, когато трябваше да ходя на тренировка, помагаше да си правя здравословни менюта. Но не съм чула и дума, която да ме упреква или обижда. Това е любовта, другото е някаква тийнейджърска мелодрама, която няма да прерасне в нищо сериозно.
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Ая123 » 11 Апр 2019, 12:38

Аз имам приятелка, която търпеше същото отношение от нейната половинка. Е, както се и предполага, не продължиха заедно. Тя тогава си затвори очите и ссмяташе, че проблемът наистина е в нея. Всъщност, просто той си е търсил причина да не е с нея. Сега е с човек, който я уважава и цени заради това, което е. А не заради някакви си представи за визията й.
Ая123
 
Мнения: 111
Регистриран на: 17 Дек 2018, 11:52

Re: Мъжът ми ме тормози че съм дебела и не се поддържам

Мнениеот Glow » 21 Май 2019, 10:21

Ако един човек не може да те харесва и обича през различните етапи от живота ти, това не е истинска обич просто. Никой не е застрахован как ще изглежда след година. Ами ако претърпи катастрофа и е обезобразен? Пак ли трябва да го критикуват или пък да живее в самота?! Все си мислех, че подобно изменчиво поведение е типично за подрастващите...
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта