Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми
Правила на форума
Добави отговор

За и против нежността

20 Окт 2011, 09:01

Партньорът ви нежен ли е към вас или обичате по-грубите игрички? :?:

Re: За и против нежността

20 Окт 2011, 12:48

Така формулиран въпроса ви може да получи многостранни отговори. Та кой отказва капка нежност? А що се отнася до това дали партньора ни е нежен с мен-да нежен е.Зная, че всяко негово докосване е продиктувано от много любов.

Re: За и против нежността

20 Окт 2011, 17:31

kriskiss2001 написа:Партньорът ви нежен ли е към вас или обичате по-грубите игрички? :?:

Според настроението е, и мисля че при всички е така- има моменти на нежност, има и такива на по-груби изпълнения.

Re: За и против нежността

20 Окт 2011, 20:36

Всичко е много, много зависимо. Има хора, с които е добре да си нежен, други...точно обратното.

Re: За и против нежността

20 Окт 2011, 22:21

Моите родители са ме чакали 20 години. Отгледана съм с много любов и нежност. Не мога да живея без това...Естествено,че очаквам от партньора си нежност!

Re: За и против нежността

21 Окт 2011, 08:40

Наистина зависи от човека. Аз също обичам любовната игра и нежността, понякога на партньора може да му харесва малко по-хард и едно плясване на дупето по време на акт е страхотно, ама не силно, разбира се. Нужна е и малко страст, но умерена и чувствена

Re: За и против нежността

22 Окт 2011, 09:27

Ту нежен, ту груб но така ми харесва. Хубаво е човек да умее да влиза в роли особено в секса. Разнообразието е важно нещо;)

Re: За и против нежността

22 Окт 2011, 11:18

Аз обичам нежността.Мисля че повечето харесват нежността ,ласките.А партньорът ми е нежен , е има има моменти когато е груб.но рядко.Аз го обичам такъв какъвто е .Важното е че се обичам и разбираме!

Re: За и против нежността

24 Окт 2011, 16:59

zuzu70 написа:Аз обичам нежността.Мисля че повечето харесват нежността ,ласките.А партньорът ми е нежен , е има има моменти когато е груб.но рядко.Аз го обичам такъв какъвто е .Важното е че се обичам и разбираме!


За да има и малко повече страст, трябва малко повече хард изпълнение, не пресилено обаче. А после идват прегръдките, удоволствието да си с човека до теб...

Re: За и против нежността

25 Окт 2011, 22:56

zuzu70 написа:Аз обичам нежността.Мисля че повечето харесват нежността ,ласките.А партньорът ми е нежен , е има има моменти когато е груб.но рядко.Аз го обичам такъв какъвто е .Важното е че се обичам и разбираме!

Накара ме да се усмихна направо
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3