Как да залича вече появили се стрии?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот ivoblinc » 28 Юли 2016, 16:39

Абе момичета, със стрии, без стрии пак си ви харесваме :smile: . Стига да не е нещо фрапиращо де :mrgreen: !
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот renetka » 24 Авг 2016, 12:49

ivoblinc написа:Абе момичета, със стрии, без стрии пак си ви харесваме :smile: . Стига да не е нещо фрапиращо де :mrgreen: !

..винаги има едно "но", нали?? :evil:
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот BeenieGal » 24 Авг 2016, 13:27

Много дразнещо, нали :lol: ! Харесвам те, но ако можеше да е така или да изглежда иначе! Но има и мъже, които не им пречи или поне не дават вид, че ги смущава.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот miron » 24 Авг 2016, 14:34

Сега няма какво да си кривим душата, нито при мъжете, нито при жените е красиво. Обаче си мисля, че не трябва да се прави голяма драма. :) Случва се на всеки, дори и да не иска. Някои неща не могат да бъдат преотвратени. Имал съм приятелка с много стрии, момичето в тийн годините е имала проблеми с килограмите. Никога не съм го правил на въпрос, вярно, не е естетически прекрасно, но не е и нещо, което да не може да се преглътне. Както и с някоя друга черта.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот renetka » 12 Сеп 2016, 10:14

Ако трябва да сме честни, и мъжете по фитнесите, въпреки добре оформени тела, много пъти имат стрии по гърди и по бицепси. Така че никой не е застрахован. Да изчезнат напълно не при всеки е възможно, но ако станат достатъчно бледи и тънки, на практика са и незабележими и не пречат. Така че всякакви методи, с които можем да подхранваме и възстановяваме кожата, си имат смисъл.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот zagrijena » 13 Сеп 2016, 17:30

И аз съм виждала при мъжете, това става при тези, които помпат мускули. Не може с обикновени средства да се скрият стриите. Аз не ими обръщам внимание, обличам се така, че да не се виждат.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот teodoran1 » 14 Сеп 2016, 15:10

Търкане с лимонени кори е един от природните методи, които моя приятелка е прилагала и сякаш имаше промяна.
Мотивация е това, което ви кара да започнете, навикът ви помага да продължите https://www.keranova.org/
teodoran1
 
Мнения: 36
Регистриран на: 07 Сеп 2016, 16:47

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот sofi_black » 14 Сеп 2016, 16:34

Това пък не съм го знаела за лимонените кори! Наистина ли не се забелязваха после? Зависи и какви са били стриите. Ако са били от тези беличките, прозрачните, може.
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот Gold » 15 Сеп 2016, 11:49

sofi_black написа:Това пък не съм го знаела за лимонените кори! Наистина ли не се забелязваха после? Зависи и какви са били стриите. Ако са били от тези беличките, прозрачните, може.


По-скоро какви са били лимоните :lol: ! Киселината им може и да избелва, ама стриите са изтъняване на кожата и си искат по-сериозни терапии из дълбочина, за да почне да се възстановява.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот exotic » 15 Сеп 2016, 13:45

Те ако са бели стриите, какво да им избелва :mrgreen: ? Лимонът изравнява тена, друго не знам да прави.
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта