Как да залича вече появили се стрии?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот Anka » 18 Юли 2016, 15:02

Имам стрии, които са на много неприятни места - на сгъвките на лакътя и на колената, пак на сгъвките. Личат си с всякакви дрехи и не знам как мога да ги залича. Знам, че новопоявилите се червени стрии могат да се махнат, но аз нямам такива и никога не съм имала, а имам белички почти прозрачни. :roll:
С какви процедури или с кремове могат да се заличат, поне малко? :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот gabinka_80 » 18 Юли 2016, 15:59

Когато бях бреманна се мазах със зехтин против стрии и имаше ефект, нямам почти никъде по тялото, само малко по дупето. Можеш сега да пробваш Avon имат крем против стрии и знам, че има много добър ефект.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот roksana » 18 Юли 2016, 16:41

Аз отскоро ползвам на Авен и чакам резултата :smile: . Не са ярко забележими моите, но аз си ги виждам и ме дразнят.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот Pipilota » 18 Юли 2016, 17:02

roksana написа:Аз отскоро ползвам на Авен и чакам резултата :smile: . Не са ярко забележими моите, но аз си ги виждам и ме дразнят.

То тези, които сам виждаш дразнят най-много! Вече сме свикнали със стриите да ги виждаме насякъде, но пък си остават много неприятни. :(
Има един продукт, който е голям хит във фейсбук, Jorjeria някой ползвал ли го е?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот Mon_ton » 19 Юли 2016, 10:32

Pipilota написа:То тези, които сам виждаш дразнят най-много! Вече сме свикнали със стриите да ги виждаме насякъде, но пък си остават много неприятни. :(
Има един продукт, който е голям хит във фейсбук, Jorjeria някой ползвал ли го е?

И аз съм много любопитна з анего, виждам добри снимки в страницата и изглежда много надеждно. Но там не изчезват напълно, а само намаляват.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот fairy » 19 Юли 2016, 10:53

Anka написа:Имам стрии, които са на много неприятни места - на сгъвките на лакътя и на колената, пак на сгъвките. Личат си с всякакви дрехи и не знам как мога да ги залича. Знам, че новопоявилите се червени стрии могат да се махнат, но аз нямам такива и никога не съм имала, а имам белички почти прозрачни. :roll:
С какви процедури или с кремове могат да се заличат, поне малко? :roll:


Като са прозрачни значи почти не личат, защо се притесняваш толкова? След всяко напълняване и отслабване стриите са налице и козметичните продукти само ги намаляват и могат да ги направят почти незабележими в най-добрия случай, но да изчезнат напълно едва ли. По принцип козметиката за бременни в тази насока е добра, предполагам, че може да се ползва и от небременни да си мажат стриите.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот belleville » 25 Юли 2016, 17:20

Не виждам причина да не се ползва козметиката за бременни, но аз ги мажа с мас и невен. Хем ми помага срещу сухата ми кожа, хем и стриите се повлияват.
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот Lollipop » 26 Юли 2016, 09:22

Козметиката за бременни не е ли против стрии, защо ще помага на вече появили се?! :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот Nightmare » 27 Юли 2016, 17:01

След бременността си остават стриите и те с какво се махат или поне малко скриват? Има и за превантивни мерки, и за след раждането. А има продукти и за стрии не от раждане, а след отслабване. Изобщо каквото душа ти иска и пари за фалшиви надежди :lol: .
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Как да залича вече появили се стрии?

Мнениеот renetka » 28 Юли 2016, 11:28

Ми то зависи от стриите до каква степен ще се подобри вида, за да не личат. По-скоро колко нови са, а не от какво са. Не знам да има разлика в стрията от бременност, диети или при спортисти. Нали става дума за разкъсване на колагеновите влакна и изстъняването на кожата. Въпросът е да се направи нещо, за да се възстановят тези тъкани и това обикновено са терапии. В домашни условия не знам какво би могло да помогне.
А превенцията си е съвсем друго нещо- там кремове, масажи и неща, дето да подпомагат еластичността.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта