Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот silver933 » 21 Юли 2016, 13:16

pitanka написа:Знам, че щом по такъв важен въпрос като безопасността и здравето сме на различни позиции, не е оптимистично положението. Но много го харесвам. И искам да знам, че съм направила всичко възможно, за да потръгне връзката ни. По-нататък като си имаме повече доверие нещата може да се променят.

:lol: :lol: :lol: Със сигурност ще се променят, да знаеш! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ЩЕ махнете презерватива, и то съвсем скоро, а преди това да стане си помисли той колко момичета е склонил да правят секс с него без предпазни средства, защото ти си следващото.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот franky » 21 Юли 2016, 14:43

Аз не разбрах каква е причината приятелят ти да не иска да ползва презерватив, но най-малкото е неуважение към теб и желанието ти отказа му. Дамските презервативи са по-скъпи от другите и къде ще ти излезе сметката заради единия кеф не знам. Пък и ако не се постави правилно, може да го наврете целия и тогава трябва да се разправяш с лекари и става една...
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Andrey » 21 Юли 2016, 16:32

Пробвали сме с дамски презерватив с една бивша моя прителка, усещането е същото, само дето не се обличаш ти, ами "обличаш" приятелката си, а самото поставяне е истинско изпитание. Ти пак усещаш латекса, не усещаш партньорката си. :roll: И през цялото време се целишш... кофти беше, не ми хареса :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот PasDeDeux » 22 Юли 2016, 11:36

Дамските презервативи се изработват от полиуретан и силикон, не само от латекс. Полиуретанът позволява по-голяма чувствителност по време на половия акт, а и е препоръчителен пред латекса, от който може да се получи алергична реакция. Не е чак такова мъчение фемидома, решение в такива заплетени ситуации, пробвайте. Ако не ви понесе вече нещата се усложняват с приятеля. В крайна сметка грижете се за себе си и здравето си, не правете компромиси с него.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Rali_hr » 26 Юли 2016, 13:32

Аз не виждам заплетена ситуация, виждам мъж, който иска да прави секс без презерватив. ПРедложи му, както имаше и в друга тема да си нарпави изследвания и тогава може без презерватив, ама така хойкал от цвят на цвят и с предложението "неща презерватив" не бих го пуснала у нас да влезе, камо ли на друго място. :mrgreen: :evil: :twisted:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот viking » 26 Юли 2016, 14:17

Изследванията ще успокоят /дано :mrgreen: !/ опасенияута откъм болести, но няма да премахнат риска от забременяване. А при една връзка на един или два месеца не е препоръчително да се започва отзад напред - първо бебето и после плановете за общо бъдеще.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот qwerryyy » 23 Авг 2016, 11:45

pitanka написа:Знам, че щом по такъв важен въпрос като безопасността и здравето сме на различни позиции, не е оптимистично положението. Но много го харесвам. И искам да знам, че съм направила всичко възможно, за да потръгне връзката ни. По-нататък като си имаме повече доверие нещата може да се променят.

Предложи му да си направите тестове и да видите дали сте здрави и двамата. :) След това вземай само противозачатъчни и се забавлявайте ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Snejna » 25 Авг 2016, 15:16

qwerryyy написа:
pitanka написа:Знам, че щом по такъв важен въпрос като безопасността и здравето сме на различни позиции, не е оптимистично положението. Но много го харесвам. И искам да знам, че съм направила всичко възможно, за да потръгне връзката ни. По-нататък като си имаме повече доверие нещата може да се променят.

Предложи му да си направите тестове и да видите дали сте здрави и двамата. :) След това вземай само противозачатъчни и се забавлявайте ;)

То ит ова му е много на този... Някои мъже трябва да се научат да правят компромис със себе си понякога, в името на една щастлива връзка. След като се изгради доверие ит .н. може дори и секс без презерватив, но за това се изисква време, а не "Буля, не ме кефи".
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот zagrijena » 26 Авг 2016, 10:20

qwerryyy много добре ти е подсказала. Ако и тогава откаже, изобщо не се занимавай. Значи не държи на теб и си му поредното забавление.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот teodoran1 » 16 Сеп 2016, 11:40

Каква е причината да не иска? Този човек май е твърде голям егоист... Противозачатъчни защо не пробваш? Преди това просто идете и се изследвайте.
Мотивация е това, което ви кара да започнете, навикът ви помага да продължите https://www.keranova.org/
teodoran1
 
Мнения: 35
Регистриран на: 07 Сеп 2016, 16:47

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта