Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Yarost » 16 Сеп 2016, 12:05

qwerryyy написа:Предложи му да си направите тестове и да видите дали сте здрави и двамата. :) След това вземай само противозачатъчни и се забавлявайте ;)


И заслужава ли си жертвата, за човек, който очевидно го е грижа само за него си?
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Malina » 16 Сеп 2016, 12:09

Yarost написа:
qwerryyy написа:Предложи му да си направите тестове и да видите дали сте здрави и двамата. :) След това вземай само противозачатъчни и се забавлявайте ;)


И заслужава ли си жертвата, за човек, който очевидно го е грижа само за него си?

:+1: :+1: :+1: То дори не го еи грижа само за него си, защто ако е така, щеше да се притесни от пренасянето на болести, евентуално! Човекът го е грижа да си направи кефа, без да мисли за последствията, а в 90% от случаите последствия има само за жените! :banghead: Възмутена съм до къде стигат хората само за единия секс!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Yarost » 16 Сеп 2016, 12:21

Дали не го интересува или просто е некомпетентен и рисковете, които носи секс без предпазни средства, особено при нови връзки. Поне да беше предложил да си направят тестове или профилактични изследвания, ама на него явно дори не му е хрумнало.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Snejna » 16 Сеп 2016, 12:23

Наиситна е много тъпо, когато единия изисква нещо подобно и то при скорошна връзка, а жените глупаво винаги са готови да отстъпят, защото любовта на живота им ще избяга, ако държат на презерватива.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот balsam » 17 Сеп 2016, 11:05

Ами всички си мислим, че ще изгубим много, ако тръгнат нещата на раздяла. Няма как да знаем предварително дали нещо си заслужава или не и приемаме нещата на живот и смърт едва ли не. По-фатално може да бъде, ако разбием здравето си дали заради заразна болест или заради излишни нерви, нищо друго не е толкова фатално.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Lili_gagarin » 13 Сеп 2017, 15:04

Много по-лесно и по-сигурно е с обикновения традиционен презерватив, той не бил искал.. значи след като не иска го пращаш на един венеролог, да му прави изследвания, после да не иска.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот vanusha » 17 Сеп 2017, 08:19

Според мен малко се преувеличава с тея презервативи и истерията покрай тях. Ако човекът е здрав, от бременност може да се пазите и с прекъсването на половия акт, успеха е гарантиран, аз цял живот така се предпазвам.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот kauda » 17 Сеп 2017, 10:08

vanusha написа:Според мен малко се преувеличава с тея презервативи и истерията покрай тях. Ако човекът е здрав, от бременност може да се пазите и с прекъсването на половия акт, успеха е гарантиран, аз цял живот така се предпазвам.

Не е точно така, презерватива е задължителен, когато няма семейство и сериозни намерения! Д ане говорим, че хора от години заедно, ползват презерватив, ама като го няма него и пак се забременяват ей така..
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Сеп 2017, 12:59

Като мине време и връзката е много време заедно, може да се приеме някой риск да се прави секс без презерватив. Но ако връзката е скорошна, бих била по-внимателна. Ама не бих се съгласила на дамски вариант. Значи, всичкия зор е на жените, ние ходим по лекари, преживяваме какви ли не глупости.., а той трябва да си сложи един презерватив и го мързяло, айде бе...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот skyfly » 26 Окт 2017, 10:55

Винаги ми е било странно как може някой да отказва да ползва презерватив? За мен това е индикация, че той е вършал и на други места без предпазни средства, а аз не искам болестите на другите по себе си. Никога не бих мислила за други варианти, бих казала, че варианта е такъв и точка.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта