Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот pitanka » 19 Юли 2016, 16:07

От един месец имам интимен приятел, който категорично отказва да ползва презерватив, въпреки моите молби, сръдни и всякакви начини да го накарам да правим безопасен секс. Още сме отскоро заедно и не сме още толкова сериозна двойка и според мен задължително трябва да се предпазваме от болести и забременяване. Едва го накарах двата пъти, когато бяхме интимни, да ползва презерватив. Оттогава сме на сухо, защото и двамата си държим на позициите. На него не му понася предпазното средство, аз не желая да пия противозачатъчни и ме е страх от болести и така. Като някакъв вариант за спасение виждам аз да се прежаля и да започна да ползвам дамски презерватив. Никога даже не съм и виждала и нямам представа що за чудо е. Но за общото благо мога да направя тази жертва. Дали си заслужава обаче? Някой ползвал ли е дамски презерватив и какви са му впечатленията? Какви са предимствата и недостатъците от ползването на точно този вид контрацепция? Да направя ли този жест за моя приятел?
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот balsam » 19 Юли 2016, 16:50

Миличка, освен ако няма някаква здравословна причина, поради която не иска да ползва презерватив, само това може да оправдае една такова поведение на твоя приятел. Нищо друго. Ти си направи извод. Колкото до дамските презервативи, не съм ползвала никога и не знам колко са удобни и дали лесно се поставят. Представям си го като слагането на тампон.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Юли 2016, 17:19

Никога не съм ползвала такова чудо, но да ти кажа, че след като приятеля ти не иска да ползва презерватив, то трябва да си обмислите връзката, след като не искате взаимно да се пазите, то е супер простотия това.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот red_eyes » 19 Юли 2016, 17:23

Да знаеш, че с дамския презерватив се чува едно шумкане по време на акта, което може да е смущаващо, но това се оправя с лубрикант. Има фемидоми, които не са направени от латекс и с тях чувствителността при мъжа и жената са по-големи. Така че ако това е проблемът на твоя приятел и се оправдава, че с презерватива не получава достатъчно удоволствие, да си гледа работата.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Юли 2016, 10:43

хаха както казах за тоя няма и краката да си обръсна, игахти пича.. не искал!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Yarost » 20 Юли 2016, 11:45

pitanka
Казваш "категорично отказва да ползва презерватив". Значи категорично откажи въобще да имаш контакт с този човек, не ти трябва такава личност наоколо.
Колкото до женските презервативи, не са най-удобното нещо. Те за това малко по малко май и отпадат въобще като вариант.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Kremiliya » 20 Юли 2016, 12:04

Като знам колко трудно се поставя и че е същото като мъжките презервативи, т.е. пак са от латекс и партньора ще губи същата чувствителност. НО докато при мъжките вариант, то си сигурна, че се използва, то при женския може спокойно да си върши работата м/у презерватива и влагалището, т.е. да не уцели презерватива.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот kauda » 20 Юли 2016, 15:49

Пробвала съм, но не се получи, толкова трудно се вкарваше във вагината, то беше голямо ръчкане, изобщо не си струва труда, за това време по нагласянето, желанието си минава. :lol:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2016, 16:11

kauda написа:Пробвала съм, но не се получи, толкова трудно се вкарваше във вагината, то беше голямо ръчкане, изобщо не си струва труда, за това време по нагласянето, желанието си минава. :lol:

Ужас! аз си мисля, че и отдено акта ще е толкова труден, за да може постоянно мъжа да гледа и внимава да попадне точно в презерватива, а не отстрани... много трудоемко и доста неприятно, на мен би ми било некомфортно, ако мъжа се взира и прецелва сто часа. :oops:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Приятелят ми отказва да ползва презерватив, да пробваме ли с дамския вариант?

Мнениеот pitanka » 21 Юли 2016, 13:01

Знам, че щом по такъв важен въпрос като безопасността и здравето сме на различни позиции, не е оптимистично положението. Но много го харесвам. И искам да знам, че съм направила всичко възможно, за да потръгне връзката ни. По-нататък като си имаме повече доверие нещата може да се променят.
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта