Спряха санирането на блока ми, заради прилепи!

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Спряха санирането на блока ми, заради прилепи!

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2016, 16:27

Кандидатствахме по европейска програма и най-накрая решиха и нашата панелка да санират! Обаче се оказа, че на покрива има гнездо или как да го нарека с прилепи и сега спряха, защото прилепите били защитен вид и нищо не се прави! И без друго започнахме късно със санирането, не знам дали до зимата ще успеят да приключат, а и сега с тея прилепи...! Какво според вас можем да направим, за да ускорим процеса по саниране и да се справим с прилепите? :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Спряха санирането на блока ми, заради прилепи!

Мнениеот Lollipop » 20 Юли 2016, 16:39

такава причина за първи път чувам! :lol: :lol: :lol: Сега какво, чакате ги да пораснат, или се обадихте на някоя природозащитна организация да ги прибере? за други варианти не се сещам, но не пускайте пенсионерите там, те каквито са ще решат да ги убиавт, което е грозна работа..
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Спряха санирането на блока ми, заради прилепи!

Мнениеот klara » 21 Юли 2016, 10:08

Те пък къде са си намерили в блока местенце?! Наистина най-добре се обърнете към еколози или природозащитна организация. Не знам как се местят прилепи, не са като пчелите. Но санирането на блока ви доста ще почака като знам колко се ангажират институциите с решаването на проблеми на живущите.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Спряха санирането на блока ми, заради прилепи!

Мнениеот silver933 » 21 Юли 2016, 12:41

Вие сте опасен казус във вашия блок направо! :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Спряха санирането на блока ми, заради прилепи!

Мнениеот franky » 21 Юли 2016, 14:51

Ако никой не откликва да ви помогне и да махне прилепите от там, обадете се на Господари на ефира, само като покажат проблема по телевизията и да видиш как почват да се надпреварват да го разрешат :mrgreen: .
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Спряха санирането на блока ми, заради прилепи!

Мнениеот Rali_hr » 21 Юли 2016, 15:33

franky написа:Ако никой не откликва да ви помогне и да махне прилепите от там, обадете се на Господари на ефира, само като покажат проблема по телевизията и да видиш как почват да се надпреварват да го разрешат :mrgreen: .

МНого хитра идея, а и ще станат доста известни прилепчетата, може даже някой да реши да ги осинови и да им направи прилепска плантация. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Спряха санирането на блока ми, заради прилепи!

Мнениеот penelopa » 21 Юли 2016, 16:34

Едва ли ще зарежат санирането на цял блок заради прилепи или някакви други животни. Предполагам, че ще ги махнат по някакъв начин и ще продължат работа. Фирмата, която извършва санирането, не може ли да вземе отношение, все пак тя гони някакви срокове.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17


Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта