Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот gabinka_80 » 22 Юли 2016, 13:01

Знам какво е постоянно да те гледат с недоверие и да ти намекват, че правиш някаква грешка или че обиждаш мъжкото му достойнство. Това е, че мъжете ни забравят да бъдат мъже и любовници, а стават хора, които само изискват от нас. :( Какво му пречи едно цвете.. но и аз ако се прибера у дома с подобно нещо, то ще си отнеса доста викове и кой знае още какво. :(
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот pavleta » 22 Юли 2016, 14:17

Аз бих посъветвала да бъдете открити един с друг, защото често се получава единия си мисли едно, другият друго и накрая конфликта готов. Ревността е много неприятно чувство и може да побърка човек, ако му позволи да го завладее.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот NejiAlisheva » 22 Юли 2016, 23:00

ревнува тоз който кръшка
NejiAlisheva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Юли 2016, 22:57

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Harmony » 25 Юли 2016, 08:58

NejiAlisheva написа:ревнува тоз който кръшка


Не винаги е така :smile: . Когато човек е неуверен в себе си и мисли, че всеки би могъл да е по-добър от него и да го измести, тогава ревността също може да е външен изразител на подобни комплекси.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот qwerryyy » 23 Авг 2016, 11:47

Аз съм виждала и много много уверени и сигурни мъже, които ревнуват може би от мисълта, че жените по принцип са кръшкачки и т.н.
Не сте ли чували колко много пъти, мъже обясняват на синовете си, как жените не си струват и не трябва да им имат доверие.. Тоя и уверен да е в себе си, ще е с мисленето, че те не са хора.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот fawla » 21 Сеп 2016, 11:20

qwerryyy написа:Аз съм виждала и много много уверени и сигурни мъже, които ревнуват може би от мисълта, че жените по принцип са кръшкачки и т.н.
Не сте ли чували колко много пъти, мъже обясняват на синовете си, как жените не си струват и не трябва да им имат доверие.. Тоя и уверен да е в себе си, ще е с мисленето, че те не са хора.

Ти с тази мисъл да растеш, какъв мъж трябва да станеш и какво се очаква от теб, като човек да се получи...
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Сеп 2016, 12:21

Не си обяснявам как някои хора могат да ревнуват за всяко нещо постоянно? Много е трудно да се живее с такъв човек, а напсоледък сякаш мъжете ревнуват повече от жените!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот pravilno » 21 Сеп 2016, 12:40

Има и жени, болни от тази лудост. Такъв човек може да ти съсипе живота. Постоянно къде си, с кого си, защо закъсня, къде ходи..... Това не е живот. Не може такъв човек да се промени.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот kauda » 21 Сеп 2016, 14:05

Имам такава приятелка, която е адскки ревнива, постоянно прави намеци на нейния, не го пуска почти никъде сам и винаги му държи сметка кога да се прибере, не знам дали такъв брак има бъдеще, макр че вече няколко години са заедно. Ако мъжът ѝ не беше толкова мекошав, не мисля, че още щяха да са двамата. За мен това е равносилно на домашен тормоз.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот svetlozara » 24 Мар 2017, 12:40

Аз съм много ревнива и за мен малка причина за ревност няма, след като се чувства застрашен или нещо нему еприятно, нормално да реагира, ти пък намери начин да нае го дразниш.
Аз съм ревнувала моя, защото го сънувах, че е с друга, дори му се скарах сутринта. :lol:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта