Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот La_bomba » 20 Юни 2017, 14:28

Сцените на ревност са изключително неприятни и грозни! А какво е да участваш в такъв цирк.. най-странно ми е ,че не се срамуват, че се държат по такъв начин пред други хора..
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Jully » 21 Юни 2017, 09:27

Сцените не са приятни на никой, моя мъж има някакви изблици подобни, но рядко. Той по-скоро много държи на времето, което прекарваме само двамата, да правим нещо, да излезем на вечеря, да се разходим, да обсъдим нещо, което е важно за нас. Предпочита да прекарваме повече време на саме, отколкото с децата.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот fawla » 21 Юни 2017, 10:16

А да ревнува от децата, как ви се струва! И това го има, приятелка ми се оплакваше от нейния, че я ревнувал от децата им, когато тя прекарвала повече време с тях. Такива истерии също не са ми нормални, все пак са семейство, вместо да се радва, че жена му е отдадена майка. Вярно , че някои прекаляавт с грижите за децата си но тя определено не е от тях.. така че безумия има навсякъде, само да искаме да ги видим. :mrgreen:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот klarissa » 06 Дек 2017, 11:27

След като ревнува може би си му дала повод или той самия прави нещо, което трябва да бъде за ревност.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Мъжът ми ревнува от безумни неща...

Мнениеот Lady M » 25 Юни 2019, 09:34

Който си е ревнив, си е такъв. Едва ли е бил по-различен преди да се ожените. Затова човек трябва да си отваря очите на четири преди подобна крачка.
Lady M
 
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Фев 2019, 12:23

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта