Смартфон и вирус - какво направихте?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Смартфон и вирус - какво направихте?

Мнениеот M.Tasheva » 26 Юли 2016, 10:49

На моя телефон батерията почне нещо много да пада, а преди два месеца съм го купила. Много се учудих на тая работа, явно трябва да си проверя телефона да не се е намърдало някое вирусче. Като изтегля антивирусна, дано да свърши работа и да не си прецакам съвсем телефона, че много ще ме е яд!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Смартфон и вирус - какво направихте?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Юли 2016, 15:53

M.Tasheva написа:На моя телефон батерията почне нещо много да пада, а преди два месеца съм го купила. Много се учудих на тая работа, явно трябва да си проверя телефона да не се е намърдало някое вирусче. Като изтегля антивирусна, дано да свърши работа и да не си прецакам съвсем телефона, че много ще ме е яд!

Зависи колко бързо пада, провери и за навъртяна сметка и разбира се сложи си антивирусна. Ако ти е нов телефона, предполагам имаш мноого приложения, игри и какво ли още не, изтрий ненужното и ще усетиш разликата. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Смартфон и вирус - какво направихте?

Мнениеот penny » 27 Юли 2016, 14:09

Вярно, че като се накачулят хиляди приложения и игрички батерията не може да насмогне :lol: . Да се чуди човек за какво са му като не ги ползва всичките!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Смартфон и вирус - какво направихте?

Мнениеот Локумът » 16 Авг 2016, 11:52

penny написа:Вярно, че като се накачулят хиляди приложения и игрички батерията не може да насмогне :lol: . Да се чуди човек за какво са му като не ги ползва всичките!

как да не ги ползват, всичко се ползва, приложение, което показва дали на вън е ден или нощ, дали вали, приложение, което казва колко си килограма, все важни неща. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Смартфон и вирус - какво направихте?

Мнениеот Pipilota » 16 Авг 2016, 14:45

Най-тъпо е, когато си изтеглиш приложение, което е заразено и ти се прецака телефона тогава, а то реално няма от къде да знаеш, дали няма да се обърка нещо.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Смартфон и вирус - какво направихте?

Мнениеот Kaya » 28 Ное 2016, 17:14

Pipilota написа:Най-тъпо е, когато си изтеглиш приложение, което е заразено и ти се прецака телефона тогава, а то реално няма от къде да знаеш, дали няма да се обърка нещо.

То това прецаква, когато го инсталираш, затова е добре да се инсталира само от проверени сайтове! :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Смартфон и вирус - какво направихте?

Мнениеот fairy » 28 Ное 2016, 21:18

Затова най-добре не теглете, за какво са ви чак толкова приложения :wink: ? Ползвате ли ги толкова много?
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Смартфон и вирус - какво направихте?

Мнениеот ramimni » 02 Дек 2016, 14:59

Моят приятел е специалист по телефоните и когато имам някакъв проблем, той се оправя :smile: .
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Смартфон и вирус - какво направихте?

Мнениеот minko25 » 24 Юли 2022, 10:00

Ако теглите игри за телефон, може да използвате този сайт games4smartphones.com вътре игрите са само от официалните магазини на Google play и app store. :cheerleaderkid:
minko25
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юли 2022, 09:56

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта