Възглавница за бременни мнения

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Възглавница за бременни мнения

Мнениеот Jully » 21 Сеп 2016, 10:24

rabotnata pchela написа:Все си мисля, че има живот и без тези възглавници, не искам да обидя някой, но в наши дни жените като забременеят такива лигли стават..

Няма лошо да се възползваме от новите възможности, които получаваме, нали така? :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Възглавница за бременни мнения

Мнениеот kauda » 21 Сеп 2016, 14:16

Мисля, че това ще помогне на жената да поддържа позицията си, особено ако има по-тежка бременност и не се чувствва добре и подвижна. :) Да, може би наистина си права, като казваш, че днешните жени много се лигавят, има истина, да си го признаем. Но когато имаш удобство от теб зависи да се възползваш от него :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Възглавница за бременни мнения

Мнениеот Ani_ » 01 Апр 2019, 11:20

Това изобретение ме спаси от неудобните пози при спането с огромния корем. Уж нещо дребно, а вършеше страхотна работа. Иначе все се събуждах крива и недоспала.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43

Re: Възглавница за бременни мнения

Мнениеот Надя! » 23 Май 2019, 10:09

Аз подценявах ползите от такава възглавница, обаче предвид болките в кръста и гърба, една приятелка ме изюрка да си взема. Наистина много облекчаваше болките. :wink:
Надя!
 
Мнения: 66
Регистриран на: 18 Дек 2018, 11:10

Предишна

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта