Как да се отърва от дълговете си?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как да се отърва от дълговете си?

Мнениеот anetageorgieva » 08 Яну 2017, 17:47

Не става въпрос за глезотии, аз лично взимам кредит, когато ножът опре до кокала.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Как да се отърва от дълговете си?

Мнениеот Snejna » 08 Яну 2017, 17:59

anetageorgieva написа:Не става въпрос за глезотии, аз лично взимам кредит, когато ножът опре до кокала.

Най-добре, когато се налага е хубаво, че има такива възможности, защото иначе е тъпо. не всеки може да намери заем, когато има нужда.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да се отърва от дълговете си?

Мнениеот penny » 09 Яну 2017, 14:55

Аз бих питала близки и приятели дали не могат да ми помогнат. Тогава в краен случай бих прибягнала до банка.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Как да се отърва от дълговете си?

Мнениеот pepimili » 09 Яну 2017, 17:58

Аз също съм теглила бързи кредити не се срамувам от това! Естествено, че предпочитам да имам достатъчно пари през целия месец, но има ситуации и в това няма нищо срамно. Няколко пъти съм използвала https://barzakasa.bg/ и останах доволна, защото условията са много ясни и не съм имала проблеми с тях.
Вие се смеете, защото съм различен, а аз се смея, защото всички сте еднакви.
https://www.keranova.org/
Аватар
pepimili
 
Мнения: 44
Регистриран на: 01 Сеп 2016, 11:06

Re: Как да се отърва от дълговете си?

Мнениеот analizatorka » 09 Яну 2017, 21:32

Различните ситуации се нуждаят от различни решения. Въпроса е да се избере за момента най-правилното и удачното, а не най-лесното и бързото.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Как да се отърва от дълговете си?

Мнениеот anetageorgieva » 12 Яну 2017, 17:17

Аз не искам да натоварвам близките си с подобни неща, те и без това нямат много пари.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Как да се отърва от дълговете си?

Мнениеот viking » 12 Яну 2017, 23:30

От една страна, близките биха помогнали най-безкористно в такъв момент, повече може човек да им се довери. От друга страна е малко нож с две остриета, може пък да си развалиш отношенията с тях заради парите.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Как да се отърва от дълговете си?

Мнениеот Локумът » 02 Фев 2017, 15:41

viking написа:От една страна, близките биха помогнали най-безкористно в такъв момент, повече може човек да им се довери. От друга страна е малко нож с две остриета, може пък да си развалиш отношенията с тях заради парите.

В наши дни близките отношения не трябва да се смесват с пари... освен ако близките наистина не са хора с възможности.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да се отърва от дълговете си?

Мнениеот roksana » 03 Фев 2017, 12:21

Локумът написа:
viking написа:От една страна, близките биха помогнали най-безкористно в такъв момент, повече може човек да им се довери. От друга страна е малко нож с две остриета, може пък да си развалиш отношенията с тях заради парите.

В наши дни близките отношения не трябва да се смесват с пари... освен ако близките наистина не са хора с възможности.


Те тези с възможностите правят проблеми, после може да съжаляваш, че си взел от тях. Зависи от хората, но богаташите обикновено те притесняват почти веднага да върнеш заема, не ти дават мира и дори заплашват. Все едно са останали само на тия пари да разчитат.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да се отърва от дълговете си?

Мнениеот S_Milenska » 06 Фев 2017, 14:02

Е пак си зависи от какъв човек си взел, ако ти е близък и приятел, то няма да т епритиска, а и не знам кой ще е тоя богаташ, дето няма да ти е приятел ще тръгне да ти дава пари, когато искаш на заем, трябва да си направиш уговорката, кога ще ги върнеш и при тея условия да в земат парите.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта