На почивка - с децата или без?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: На почивка - с децата или без?

Мнениеот Rali_hr » 16 Мар 2017, 15:18

Ваня Стойчева написа: :mrgreen: За да си почиваш. Майките напоследък започват да се изморяват и да им тежат децата още от 5 ден на раждането...

Ами, Ванче, аз това не го разбирам, за мен е важно децата ми да се чувстват добре и наистина да им дам всичко,което мога. Много мразя, когато излизам без тях,когато правя нещо забавно без тях, а колко познати имам, които само се чудят къде да си оставят децата, че да излязат примерно на дискотека.Предпочитам да отида на детски кът, отколкото на дискотека, сериозно!
А за почивка пък и дума да не става, за уикенд веднъж на 5 години мога да го преживея, но да отида в Париж и да си оставя децата ми е тъпо.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: На почивка - с децата или без?

Мнениеот gabinka_80 » 16 Мар 2017, 15:43

Ако децата наиситна са малки, какво ще правят на една такава ваканция, нито родителите им ще успеят да си починат, нито децата ще се чувстват добре на чуждото място.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: На почивка - с децата или без?

Мнениеот kalinka-kuku » 20 Мар 2017, 17:10

Единия път с децата, единия път без децата, все пак децата не трябва да отнемат целия ни живот и цялата ни интимност нали? Оставете ги при бабите на гости а вие си починете на приятна романтична ваканция! :) Всеки заслужава
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: На почивка - с децата или без?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Мар 2017, 19:55

Аз съм си от тези, дето си мъкнат детето навсякъде, на почивки, на купони, на хижи, то е там, после разказва забавни истории и се кефи. затова аз казвам - на почивка с децата!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: На почивка - с децата или без?

Мнениеот Ка Ме Лия » 06 Фев 2019, 13:08

Колко хора познавам, които с кеф биха офейкали на почивка само с партньора си! Аз нямам деца още, но сигурно бих се радвала. Вероятно и притеснение има, ама ако детето е в сигурни ръце, защо не? :grin:
Ка Ме Лия
 
Мнения: 57
Регистриран на: 17 Яну 2019, 11:30

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта