Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот bojo_kolev » 08 Сеп 2016, 10:47

Май винаги са здравословни. Само да не стане като в един виц - разделят се мъж и жена на гарата, тя отива при майка си, той - в командировка. Тъжни, едва се сдържат да не заплачат. И на другия ден се видели на плажа на Слънчев бряг :lol: .
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот preslavaslavova » 08 Сеп 2016, 19:19

Подобни почивки са повече от задължителни. Хубаво е понякога да оставате далеч един от друг, така че след това да се радвате още повече един на друг.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот ramimni » 09 Сеп 2016, 09:21

Аз не ги толерирам много тези кратки раздели. Много съм мнителна и не се доверявам лесно. Знам, че не трябва да е така, но още не съм успяла да го преодолея. Чувствам се много несигурна и неспокойна, когато приятелят ми е заминал нанякъде.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот Rali_hr » 10 Мар 2017, 11:00

В началото е трудно, да но с времето се свиква и не е толкова страшно, а и ги няма мислите как той видиш ли задължително изневерява или нещо подобно. :mrgreen: Когато си имате и доверие пък, притесненията са още по неоснователни.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот Guppy » 28 Юни 2017, 10:53

От време на време не пречи, а и като си с някой от дълго време си имате доверие и няма основание за притеснения.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Юни 2017, 11:30

Малко да си отдъхне човек, що да не. :) Пъкй и какво толкова, да се направи едно море без половинката? моя мъж все отказва и тази година съм решила да вземам детето и да ходим сами на море, мисля, че ще си изкараме повече от добре двамата. Аз му угаждам много и сме доста хахави, заендо ще си изкараем добре, таткото само ни поставя граници -това не може онова не може...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот Gold » 28 Юни 2017, 12:23

Звучи готино, може и да си изкарате хубаво.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот Pipilota » 04 Юли 2017, 15:13

rabotnata pchela написа:Малко да си отдъхне човек, що да не. :) Пъкй и какво толкова, да се направи едно море без половинката? моя мъж все отказва и тази година съм решила да вземам детето и да ходим сами на море, мисля, че ще си изкараме повече от добре двамата. Аз му угаждам много и сме доста хахави, заендо ще си изкараем добре, таткото само ни поставя граници -това не може онова не може...

Пчела и аз ще взема моите и да ходим заедно. Направо ми е дошло до гуша. Мъжът ми хич не е авантюрист.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот Jully » 05 Юли 2017, 08:48

Разделите за почивка на мен ми се струват най- неприемливи. Все пак когато сте семейство е редно да се правят компромиси. Сама жена с децата да замине на море е ужасно, когато мъжът й също може да се присъедини. Нека се научим да правим необходимите и правилните компромиси, когато има нужда. Раздели за командировки или по друга работа са смислени. Аз не бих се съгласила да почивам сама с децата, докато мъжът ми е у дома на "спокойствие" без нашето присъствие.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Здравословни ли са кратките раздели за връзката?

Мнениеот qwerryyy » 14 Юли 2017, 11:10

Е, за една лятна почивка, защо да са нездравословни. За да има някой съмнения, трябва да се притеснява в здравината на собствената си връзка. Например, ако някой е в командировка за седмица или две, това означава ли, че трябва да се създава драма?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта