Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Rali_hr » 25 Авг 2016, 12:34

Слагам аз, както се казва - от всичко да има. :mrgreen: Но разбира се, не слагам нищо публично. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Jully » 14 Окт 2016, 12:42

Не мога да съдя хората за такъв техен избор, бих приела, ако профила е контролиран и няма кой да е вътре! :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот gabinka_80 » 14 Окт 2016, 15:06

Ако някой е по-активен, то и децата си качва, което е нормално. Понякога имаш нужда от някоя добра дума покрай децата си и малко да усетиш любовта и на другите, така че не мога да кажа, че съм твърдо против.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Jully » 08 Фев 2017, 12:38

gabinka_80 написа:Ако някой е по-активен, то и децата си качва, което е нормално. Понякога имаш нужда от някоя добра дума покрай децата си и малко да усетиш любовта и на другите, така че не мога да кажа, че съм твърдо против.

На мен са ми странни тези, на които и аз виждам снимките във фейсбук, харесани от други приятели, т.е. снимките са обществени, както и качването на снимки по групи с 10 000+ човека, това е безумие, не знаеш в кой момент кой гледа снимката на детето ти. Просто малко безопасност няма да навреди изобщо!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот donni » 08 Фев 2017, 14:26

Има ли значение дали слагаме снимки на децата си, щом когато те още в първи клас си правят профил във фейса? И са доста активни там. Моето не е толкова голямо, но нито му слагам снимки, нито мои и с близките ми, нито ще му позволя скоро да си направи профил.
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Lili_pili » 08 Фев 2017, 15:26

donni написа:Има ли значение дали слагаме снимки на децата си, щом когато те още в първи клас си правят профил във фейса? И са доста активни там. Моето не е толкова голямо, но нито му слагам снимки, нито мои и с близките ми, нито ще му позволя скоро да си направи профил.

Е, айде ся имат си фейсбук и били активни, на теб това какво ти пречи? :) това си е техен избор и на родителите им.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот asdddwww » 24 Фев 2017, 17:03

И аз съм виждал по групи с по 50000 участника да се постават снимки на някое детет, тея хора не са в час... не знам как нямат страхове, при положение, че толкова се е изговорило за опасностите в интернет и се очаква, че възрастните хора ще го знаят това нещо, ама явно не е така.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Bambaa » 27 Фев 2017, 15:32

Някоя снимка като много ми харесва, си я слагам в моя профил, в групи, където съм записана, не слагам. Не виждам нищо странно или осъдитлно в това, че публикувам на профила си снимки с мои близки или от празненства. Как ще знаят иначе другите какво се случва с мен :grin: ?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот bob_care » 11 Апр 2017, 15:36

И аз съм виждал по много групи с по сто хиляди човека публикации със снимки на децата, с клипове, за мен това също е извратено и странно, да не кажа болнаов, да си покажеш детето пред половин град. В личния профил, който е защитен може.
bob_care
 
Мнения: 30
Регистриран на: 11 Апр 2017, 14:19

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот asdddwww » 20 Апр 2017, 12:10

Има много добра книга Интернет безопасност на Александър Ненов, препоръчвам я на всички, които не знаят как да боравят с мрежата. Това е място, което свързва толкова много хора, бъдете внимателни!
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта