Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Guppy » 20 Апр 2017, 14:04

Ама кои сте вие, че ще казвате на хората какво да правят и какво не? Всеки има право на решение дали да си слга снимки в интернет на децата или да не го прави. Ако някой е решил да сложи сникма в една група дето има сти хиляди човека, нека го направи, решението си е негово. А и какво може да направи някой отсреща?Ще го гледа и толкова.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Notification » 20 Апр 2017, 16:09

Не слагам и на бившата ми жена съм забранил, не искам някакви психопати и ч****ии да гледат снимките не дъщерите ми, да ги свалят и използват кой знае как.
Notification
 
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2017, 14:29

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот La_bomba » 21 Апр 2017, 10:33

Слагам без никакви притеснения, профилът ми е защитен и не се тревожа. Не съм и от профилите, които имат за цел и от хората, да са популярни или много търсени, така че и от кибер атаки не се тревожа. :mrgreen:
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот skyfly » 21 Апр 2017, 11:54

Слагам рядко, предпочитам да споделям неща, свързани с мен или които са ме впечатлили, отколкото да трупам лайкове на техен гръб. Когато пораснат нека сами да решат искат или не искат да имат профил и да споделят каквото решат в него.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Andrey » 21 Апр 2017, 15:18

В личния профил да, но на разни конкурси или на разни състезания, снимки по групи с много хора съм абсолютно забранил.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот m0n4eto » 21 Апр 2017, 16:17

много ми е странно някоя позната като роди и веднага да цопне снимка на новороденото във фейсбук. дето се вика то още не е излязло на бял свят, току що родено преди минута..какво е това нещо.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Апр 2017, 18:09

m0n4eto написа:много ми е странно някоя позната като роди и веднага да цопне снимка на новороденото във фейсбук. дето се вика то още не е излязло на бял свят, току що родено преди минута..какво е това нещо.

и на мен са ми странни, то още с онова бялото по него (не знам как се нарича), грозно до безобразие и пльоснато там... защо, бе, защо?!??!?!? нека да мине ден -два да заприлича на човече, да си го приберете живо и здраво вкъщи, пък публикувайте... просто тоя фейсбук вече е кошмар, някой пръднал и да го напишем! :shock:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот m0n4eto » 25 Апр 2017, 17:23

rabotnata pchela написа:
m0n4eto написа:много ми е странно някоя позната като роди и веднага да цопне снимка на новороденото във фейсбук. дето се вика то още не е излязло на бял свят, току що родено преди минута..какво е това нещо.

и на мен са ми странни, то още с онова бялото по него (не знам как се нарича), грозно до безобразие и пльоснато там... защо, бе, защо?!??!?!? нека да мине ден -два да заприлича на човече, да си го приберете живо и здраво вкъщи, пък публикувайте... просто тоя фейсбук вече е кошмар, някой пръднал и да го напишем! :shock:


точно..странни хора съвсем полудяха с тези технологии
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот qwerryyy » 26 Апр 2017, 09:41

Всеки има право да публикува каквото иска, важното е обаче, да се мисли за безопасността, а това не се прави,в секи разчита, че ще го похвалят и че ще ви вземе лайка, а ако стане нещо от това безрасъдство?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот kalina_216 » 08 Юни 2017, 15:32

qwerryyy написа:Всеки има право да публикува каквото иска, важното е обаче, да се мисли за безопасността, а това не се прави,в секи разчита, че ще го похвалят и че ще ви вземе лайка, а ако стане нещо от това безрасъдство?

Не мисля, че някой гледа на това като потенциална опасност, всички показват децата си, раадват се на вниманието от познати и непознати. На мен са ми също странни публикации на детето в грпа с няколко хиляди човека.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron