Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Rali_hr » 07 Сеп 2017, 11:32

Че не се и случва никак рядко, много хора са като отворена книга пред непознатите. Слагат свои снимки, на децата си,където ходят най-често и т.н. Не трябва да се правят такива публикации.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Jolene » 12 Сеп 2017, 15:23

Аз слагам постоянно, не се притеснявам, че някой ще ги види, ще ги вземе или нещо си, изобщо не ме притеснява това. В крайна сметка никой от нищо не е застрахован, може ли да треперим за всяко нещо>
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Сеп 2017, 20:15

Абе ние да си гледаме децата и да си ги пазим, пък нека после да сме гледали много телевизия..
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот buba_18 » 27 Фев 2018, 18:07

Все още нямам дете, но се надявам скоро да имам! Често мисля по този въпрос, Не съм привърженик да си публикувам ежедневно снимки на детето. Имах такава позната. Всеки ден си снимаше корема, когато беше бременна от всички ъгли. така хубаво да я видим. Голяма тъпотия! Не мисля изобщо дори и една снимка да си пусна на детето.
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Low Key » 01 Мар 2018, 14:32

Правенето на профили на бебета, качването на безброй снимки на деца и споделянето на изключително подробна инфромация за ежеденвието на някое хлапе, е най-малко дразнещо. Честно казано, не ме интересува каква супа днес е яло вашето дете или кога е ходило до тоалетна. И не, не е необходимо да се качват 100 снимки от рождения му ден, защото детето ви не е е най-прекрасното, сладкото или умно дете, което съществува, и колкото и да го парадирате, този факт няма да се промени. Това пълнене на социалните мрежи с безсмислени снимки на деца, само доказва ограничеността и нарцисизма на родителите.
Само чакам тези деца да пораснат и да съдят родителите си за това, че в интерент съществуват неприлични снимки на тях още от бебета. :twisted:
Аватар
Low Key
 
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Мар 2018, 13:39

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Snejna » 08 Мар 2018, 15:43

Да, предсатвям си вълна от бесни младежи, които съдят родителите си. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Frac » 08 Мар 2018, 17:31

По-рано редовно слагах, но от две години доста съм редуцирала постовете. Имам чувството, че като кача тяхна снимка и има-няма 2 дни и са болни или се случи нещо неприятно, свързано с тях. Може и да си внушавам, но вече много рядко качвам или се съгласявам да се отбележат.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Andrey » 08 Мар 2018, 17:39

Frac написа:По-рано редовно слагах, но от две години доста съм редуцирала постовете. Имам чувството, че като кача тяхна снимка и има-няма 2 дни и са болни или се случи нещо неприятно, свързано с тях. Може и да си внушавам, но вече много рядко качвам или се съгласявам да се отбележат.

Сигурно си внушаваш... доста е странно това. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот orck » 08 Мар 2018, 17:48

по никаква причина не пускам снимки на детето си с разпознаваемо лице в фейсбук. мисля че има някъде нейни снимки с другите малчугани от градината, но там са в група и го преживявам.
Имам силни убеждения за това какви неща трябва да се мятат из мережата и какви не.
Има доста добри причини закона за закрила на детето да забранява разпространяване ан детски снимки без разрешение на родител и те предизвикват у мен скрупули от това буквално всеки да разполага с ухиленето лице на моята госпожица.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Chalmers » 08 Мар 2018, 18:07

:+1:
klara написа:Може би съм прекалено предпазлива, но не публикувам нови и нови снимки на семейството ми и мои лични. Не обичам да споделям лични неща в пространството. Предпочитам нищо да не покозвам. Не знае човек кой какво мисли и прави.
Аватар
Chalmers
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron