Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Frac » 09 Мар 2018, 18:13

Случвало ми се е след постната снимка да ми се отправят коментари от сорта: "Ааа, ама защо точна там сте ходили, ама на нас не се обадихте, или ние пък направихме това по-добре от вас,... и други. И защо, се чудя, та това не е нито надпревара, нито изтъкване, поне според моите виждания. Явно повечето хора са на друго мнение. Това също е причина, поради, която не слагам много снимки на малките. Е, разбира се под емоция и аз пускам понякога.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот cakes » 12 Мар 2018, 18:19

Ако имам дете някога (дай Боже) ще се погрижа да е най-спретнатото и нагласено сладурче в света и ще го снимам постоянно. Не ми е ясно как може тва да са най-важните и красиви за вас същества на света и да не искате да се похвалите на всиииички с тях?
Кво толкова опасно има?
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Мар 2018, 19:10

ПОствам рядко, само ако имам повод, дае не знам защо го правя, в крайна сметка спомените трябва дас а за нас самите... :) Общо взето постна, похваля се, че взема и го изтрия. Иска ми се да се откъсна от публикуването на лична информация.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот sad » 13 Мар 2018, 13:31

cakes написа:Ако имам дете някога (дай Боже) ще се погрижа да е най-спретнатото и нагласено сладурче в света и ще го снимам постоянно. Не ми е ясно как може тва да са най-важните и красиви за вас същества на света и да не искате да се похвалите на всиииички с тях?
Кво толкова опасно има?

Педофилия, насилие, интернет тормоз...все опасни неща, които могат да повлияят пряко и косвено на дечицата от снимките.
Няма лошо да си обичаш децата и да си ги "гласиш", но най-ценните неща в повечето случай не са за пред целият свят.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Frac » 23 Мар 2018, 18:27

Е, има майки, които прикаляват - то всеки ден е направо дразнещо. Вярно, че всеки си прави каквото иска, но острани идва малко вповече.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Буба Мара » 26 Мар 2018, 13:53

Аз слагам снимки на детето в Интернет. Не е най-доброто ми решение, но то и без това вече порасна, ако не ги слагам аз, скоро тя ще започне да си ги слага. Доста от снимките са ограничени публично, но има и такива, които са видими.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот qwerryyy » 19 Юни 2018, 09:48

Умерено в скрити профили, които имат само реални приятели - да, но някакви там общи снимки, не го разбирам. Аз приемам понякога непознати хора за приятели, но веднага с приемането ги ограничавам, за да съм сигруна, чер не могат да се доберат до съдържанието на профила ми.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Lollipop » 21 Юни 2018, 16:22

Рядко слагам само ако има нещо значимо, например рожден ден,м да се радват там хората, че и аз споделям нещо, ч епонякога ме питат защо нищо не качвам. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Слагате ли снимки на децата си в интернет?

Мнениеот Story_teller » 11 Мар 2019, 12:24

Никога не съм, не ми е приятно да го правя. Но и не съдя другите. Всеки си преценя кое е редно според неговите разбирания за света.
Аз и почти не снимам, де, но когато го правя, предпочитам да си разпечатам снимките на хартия и да си направя албум, вместо до ги показвам в интернет.
Story_teller
 
Мнения: 116
Регистриран на: 17 Дек 2018, 10:36

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта