Използвате ли термална вода?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Използвате ли термална вода?

Мнениеот qproin » 23 Окт 2011, 13:46

Аз съм пробвала на няколко марки и не мога точно да определя как ми действа, използвам я през лятото да се освежа или когато кожата ми е раздразнена, но не съм сигурна дали ми помага. Когато се напръскам след грим обаче, кожата ми изглежда по-свежа и затова си я ползвам.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Използвате ли термална вода?

Мнениеот valiart » 23 Окт 2011, 14:00

Да, използвала съм и съм много доволна. Тук исам да спомена марката SANS SOUCIS. Във формулата на продуктите е включена термална изворна вода от Баден-Баден.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Използвате ли термална вода?

Мнениеот qproin » 23 Окт 2011, 14:12

valiart написа:Да, използвала съм и съм много доволна. Тук исам да спомена марката SANS SOUCIS. Във формулата на продуктите е включена термална изворна вода от Баден-Баден.

не съм запозната с тази марка, аз използвах на авен, ла рош и виши. Как точно използваш термалната вода?
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Използвате ли термална вода?

Мнениеот valiart » 28 Окт 2011, 21:53

Термалната вода е в състава на самите продукти. Тази марка е невероятно качествена! Ако предтавлява интерес за теб, можеш да получиш повече информация от тук: http://www.syncombg.com/sanssoucis/index.php

Аз съм си купувала козметика бяла и декоративна от магазина им в София, намиращ се на пресечната между ул. "Ангел Кънчев" и ул."Неофит Рилски". Наистина препоръчвам ти горещо тази козметика!!!
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Използвате ли термална вода?

Мнениеот qproin » 29 Окт 2011, 09:19

valiart написа:Термалната вода е в състава на самите продукти. Тази марка е невероятно качествена! Ако предтавлява интерес за теб, можеш да получиш повече информация от тук: http://www.syncombg.com/sanssoucis/index.php

Аз съм си купувала козметика бяла и декоративна от магазина им в София, намиращ се на пресечната между ул. "Ангел Кънчев" и ул."Неофит Рилски". Наистина препоръчвам ти горещо тази козметика!!!

Скъпи ли са много? Аз знам, че в много продукти има термална вода, но ми е интересно какво точно прави като я ползваме самостоятелно.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Използвате ли термална вода?

Мнениеот valiart » 29 Окт 2011, 12:54

Подържат цени, като останалите реномирани марки козметика. Аз съм си купувала на VICHY и други силно лансирани марки, но май те доста разчитат от реклама. Докато козметиката на SANS SOUCIS е ...нямам думи просто. Уникална е!
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Използвате ли термална вода?

Мнениеот сиско » 28 Ное 2011, 01:03

Аз също съм много доволна от термалната вода. Кожата на лицето ми става много по-хубава след редовна употреба.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Използвате ли термална вода?

Мнениеот valiart » 28 Ное 2011, 01:08

сиско написа:Аз също съм много доволна от термалната вода. Кожата на лицето ми става много по-хубава след редовна употреба.


От коя марка си доволна?
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Използвате ли термална вода?

Мнениеот tweety » 10 Авг 2012, 15:18

Да имам спрей на Авен с термална вода и с него пръскам кожата на лицето си, имах много пъпки, но от както използвам термалната вода всичко е наред.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Използвате ли термална вода?

Мнениеот ema_stef » 23 Ное 2012, 19:59

Аз ползвам крем също на Авен които си взех наскоро от Ягодката казва се Hydrance Optimale SPF 25 Хидратиращ Крем съдържа термална вода, страхотно овлажнява кожата ми и я прави мека и гладка и хубавото е че е с слънцезащитен фактор за през деня :D
ema_stef
 
Мнения: 16
Регистриран на: 23 Окт 2012, 18:19

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта