Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот suzii » 19 Окт 2016, 15:51

Трудно е да се даде еднозначен отговор, защото само ти можеш да вземеш правилното решение.
Няма от какво да се страхуваш.
Пробвай да разговаряш с съпруга си и открии своите крайни намерения пред него.
Ако нещата не се задействат и не се променят, ти сама вече си си отговорила на въпроса, че няма да дундуркаш всички.
Вземи нещата в твои ръце и смело действай.
Не позволявай да те превърнат в крепостна селянка още в началото! Не искам да те обидя и не го приемай лично последното определение. :wink:
suzii
 
Мнения: 37
Регистриран на: 18 Окт 2016, 16:26

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот Lollipop » 20 Окт 2016, 08:49

На такива, само с рогата напред. Постъпи по-смело, и се изнеси. Не може да им ставаш прислуга и да искат от теб, да забрави мъжа ти за какво си там, не си там, да му слугуваш, това време и това разбиране мина преди години, там си за да споделите любовта си, тревогите, хубавите моменти, живота си, не да миеш чинии.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот franky » 20 Окт 2016, 09:50

Чиниите все някой трябва да ги мие :smile: . Все се вторачваме в чиниите и другите битовизми, които няма как да се избегнат, и затова не виждаме основните неща.
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот уморена » 23 Мар 2017, 12:23

За какво подканване говорите, всички чакат на мен, случвало се е с дни да стоят мръсни чиниите или да няма примерно от тавичките, които ползваме редовно, тогава се обръщат всички шкафове, за да се търси някоя чиста, само и само да не се измие. Нарочно оставям нещо неподредено, да им видя реакцията, не изхвърлен кош за боклук , всеки го подминава, а най-култовото е, че баща му дърпа завесата на банята да се вижда добре, че коша е пълен, а нито веднъж не го е почиствал той! Разбирам женска мъжка работа, но това наистина ми тежи. И нито разговори нито нищо не помага, баща му живее сам и мъжа ми не иска да го оставя. Мисля, че е време вече аз да се изнасям, почти не говорим и май развода ще е скоро, омръзна ми да си пропилявам младостта, само съм благодарна, че нямам деца, за които да спорим!
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот vanessa_ » 23 Мар 2017, 14:56

така като гледа, ти явно не го обичаш, а и май и той не изгаря от любов по теб, след катао толкова предпочита баща си, разбирам, че са семейство и че родителите са много важни, но в един момент трябва да се предпочете един вид щастието под формата на жената, все пак се предполага, че с теб ще остарява...
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот valensiq » 23 Мар 2017, 15:51

Ако се чувстваш така, както описваш, не бързай с развода е моя съвет, все пак си остави време да помислиш, ако трябва се изнеси за известно време, да видиш как ще се случат нещата, може би пък мъжа ти в тоя случай да реши да те последва, а ти сега ако седиш и им робуваш, може и да не осъзнава наистина колко е сериозен проблема.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот vanessa_ » 28 Юни 2017, 09:33

Бе вече трябваше да си пуснала или молбата или поне да си се изнесла. Това, което описваш представяш ли си да ти е в къщата цял живот???
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот klarissa » 06 Дек 2017, 11:25

аз не бих се развела, ако не е нещо сериозно, а само защото не ми е много весело със свекъра ми няма да си тръгна.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот Malina » 24 Фев 2018, 16:34

Според мен ако някой почва да се замисля, значи е на път да го нарпави и си търси оправдания.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот CinemaFreak » 26 Фев 2018, 11:40

Развод ми дай, развод ми дай и повече не ме мъчи. Вземи панелите, трабанта и въздухът ми остави :)
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта