Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот Буба Мара » 05 Апр 2018, 16:21

Аз смятам, че можеш да пробваш да говориш с мъжа си. Лично аз вероятно щях да си хвана партакешите и да си ида, но осъзнавам,че не е разумно решение. Все пак сте двама и поне можеш да пробваш да му дадеш шанс на мъжа ти. Но то е повече за твое спокойствие,че си опитала всичко. А преди да се ожените не знаеше ли,че ще живеете със свекъра ти?
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот orck » 05 Апр 2018, 16:34

Съжалявам, че го казвам , но -развод.
Ако един мъж на зряла възраст не може да си стегне задника и да се погрижи за семейство, то няма да може и в старостта си да го прави. Сега си представи да останете заедно и на 60 години да се налага да правиш всичко както сега- яко а?
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот Staykova » 17 Окт 2018, 12:04

Аз бих се развела. Така като те чета, не вярвам, че нещо ще се промени, дори и да си счупиш езика от разговори с него. Самият факт, че се чудиш къде да отидеш след работа, за да не се прибираш ми е достатъчно показателен, а и на теб самата би трябвало да ти бъде също.
Staykova
 
Мнения: 9
Регистриран на: 17 Окт 2018, 08:41

Re: Развод или да търпя, кое е по-доброто решение?

Мнениеот qwerryyy » 17 Окт 2018, 12:28

Типично държание за голяма част от мъжет ее това, все чакат някой друг да им свърши работата и да се скатаят, няма как, някои пропсто не засужават да имат семейства и връзки, това е истината. Иначе стваат ангажимент на жени страдалки, които са цял живот нещастни.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта