Удължаване на миглите, как може да стане?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Удължаване на миглите, как може да стане?

Мнениеот m0n4eto » 21 Мар 2017, 13:23

И аз искам по-дълги мигли, но не ми се занимава да се мажа с разни мазила. Бих пробвала косъм по косъм май. Пък и ми е голяма занимавка да си слагам спирала и после да я махам. По-скоро махането..Искам да се събуждам красива с мигли. :grin: :grin: :grin:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Удължаване на миглите, как може да стане?

Мнениеот qwerryyy » 21 Мар 2017, 13:57

m0n4eto написа:И аз искам по-дълги мигли, но не ми се занимава да се мажа с разни мазила. Бих пробвала косъм по косъм май. Пък и ми е голяма занимавка да си слагам спирала и после да я махам. По-скоро махането..Искам да се събуждам красива с мигли. :grin: :grin: :grin:

Какъв ти е проблемът със спиралата, при мен много бързо се маха и слага, може би защото не използвам водоустойчива, бърша с мокра кърпа, мия си лицето и нанасям крем, даже нямам специални неща за сваляне на грима.
А това косъм косъм е красиво, но и мен ме притеснява свалянето, да не стана като проскубана кокошка...
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Удължаване на миглите, как може да стане?

Мнениеот m0n4eto » 21 Мар 2017, 17:59

Ами да ти кажа много ми е кофти, като знам, че ще трябва да махам грима като се прибера. Не че е толкова усилия, но ми е много неприятна процедура. А и предпочитам да се събуждам красива дето се вика. :grin: За косъм по косъм съм чувала, че не падат от тях твоите си мигли. Падат от тези на снопчета, които са. Само че си е разход, а и зависи колко ти издържат. Абе ако си заслужава и трябва подръжка по на рядко си заслужава и бих се навила.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Удължаване на миглите, как може да стане?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Мар 2017, 22:21

Добре де, а може ли косъм по косъм да се направи хубаво, а не като фолк певиците, които на нищо не приличат в очите?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Удължаване на миглите, как може да стане?

Мнениеот m0n4eto » 23 Мар 2017, 16:40

Да аз съм виждала естествено изглеждащи. Те са различни видове, дължини и т.н. Избираш си какви точно да сложиш.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Удължаване на миглите, как може да стане?

Мнениеот gabinka_80 » 24 Мар 2017, 12:44

Много искам и аз да си удължа, даже намерих едно място в моя град и за там съм се запътила, около 80 лева мисля беше процедурата. Миглите ми са много къси и искам да ги съживя малко, смятам да избирам някакви нормални размери, да не прекалявам. :)
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Удължаване на миглите, как може да стане?

Мнениеот Magdalena_Nai » 11 Апр 2017, 00:56

И аз се вълнувах от това, и четох за естествените методи. Купих си рициновото масло, но е мазно и не особено приятно за нанасяне, което не продължих дълго да ползвам. Колебаех се за изкуствени мигли, но опитах , като за последно със серум за мигли- доста по-лесно и малко като разход от тях е. По-лесно и приятно е със серум, от мазането с масла, а и там има такива. Със серумът видях няколко ефекта върху миглите, и удължаване, и обем и потъмняване на цвета. Лично опитах серума , който видях по ТВ-Бонилаш и от тогава го ползвам редовно, като поддръжка-3 пъти седмично.
Дано съм била полезна :smile:
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Удължаване на миглите, как може да стане?

Мнениеот gabinka_80 » 07 Юли 2017, 10:56

Magdalena_Nai написа:И аз се вълнувах от това, и четох за естествените методи. Купих си рициновото масло, но е мазно и не особено приятно за нанасяне, което не продължих дълго да ползвам. Колебаех се за изкуствени мигли, но опитах , като за последно със серум за мигли- доста по-лесно и малко като разход от тях е. По-лесно и приятно е със серум, от мазането с масла, а и там има такива. Със серумът видях няколко ефекта върху миглите, и удължаване, и обем и потъмняване на цвета. Лично опитах серума , който видях по ТВ-Бонилаш и от тогава го ползвам редовно, като поддръжка-3 пъти седмично.
Дано съм била полезна :smile:

Значи и аз ще се насоча към серума. Четох и в темата във форуам, след като всички са доволни. Пък и е хубаво да имаме красиви мигли,нали??
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта