Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Мар 2018, 16:47

Ами ако жената не се е приготвила с еротичн идантели и реши спонтанно да прави секс с вас, на вас няма ли да ви хареса? :)Р
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Мнениеот Тъжна Луна » 19 Мар 2018, 14:49

fawla написа:Я кажете, според вас, бельото има ли значение за това, дали изобщо ще правите секс, дали ще се хареса на половинката... :mrgreen: Да си призная, досега не съм била с мъж, който да се заглежда особено много по бельото ми, а набързо са гледали да стигнат под него :oops: :mrgreen:
Затова се чудя, дали някоя от вас се приготвя, ходи да си купува специално секси бельо, за да прекара нощта с някой мъж, или и вие слагате каквото намерите без да обръщате внимание, дали изглежда мноого секси? :heartbeating:

ще се прави ли секс изобщо не слагам каквото намеря! В никакъв случай! дан съм куку :) На всеки мъж ще му направи впечатление бельото, нищо че основно ще гледа как да ти го съблече или дори скъса (тва ще да са го гледали в някой от "онези" филми).. :bump: изобщо и не бива да ти минава през ум да си облечеш нещо дето няма да си струва събличането.. и евентуално ако мислиш да го обуваш докато си лежите в леглото, но според мен най-добре голи си стойте :cheerleaderkid:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Мнениеот Rali_hr » 19 Мар 2018, 19:47

Ако е някаква закачка, любовна игра, да м се покажеш по бельо - да, може да има по-голям ефект, а иима някои толкова еротични дрехи, че хем си облечена, хем не.. :) в този случай го разбирам. Но примерно за непринуден бърз секс, мисля, че всяка жена се поддържа чиста, с прилично бельо, здраво и чисто, няма причини да е голям проблем бельото.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Мнениеот Lollipop » 20 Мар 2018, 10:37

Rali_hr написа:Ако е някаква закачка, любовна игра, да м се покажеш по бельо - да, може да има по-голям ефект, а иима някои толкова еротични дрехи, че хем си облечена, хем не.. :) в този случай го разбирам. Но примерно за непринуден бърз секс, мисля, че всяка жена се поддържа чиста, с прилично бельо, здраво и чисто, няма причини да е голям проблем бельото.

Точно, то ако иначе по принцип бельото не е за показване, кой ще тръгне да прави секс с такава жена?!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Мнениеот Chalmers » 26 Мар 2018, 17:21

Аз винаги обръщам внимание, защото ме кара да се чувствам по-добре , но честно казано не съм забелязала досега някой мъж да го интересува много много :lol: :lol: :shock:
Аватар
Chalmers
 
Мнения: 29
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:09

Re: Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Мнениеот Милинка » 26 Мар 2018, 17:29

Много ми е забавно - дамско секси бельо и пльос една пеперуда, някаква картинка, усмивка... и айде чао на еротиката хахахах. Същото се отнася и за мъжкото - в такива моменти ми става смешно и губя ентусиазъм.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Мар 2018, 10:00

Милинка написа:Много ми е забавно - дамско секси бельо и пльос една пеперуда, някаква картинка, усмивка... и айде чао на еротиката хахахах. Същото се отнася и за мъжкото - в такива моменти ми става смешно и губя ентусиазъм.

когато е секси се залага на дантелите и подобни екстри, а не на пеперудите и на забавните картинки, те са по-скоро ежедневното бельо.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Мнениеот Malina » 27 Мар 2018, 14:38

marsu написа:когато е секси се залага на дантелите и подобни екстри, а не на пеперудите и на забавните картинки, те са по-скоро ежедневното бельо.

Съгласна съм, еротичното секси бельо е далеч от сладурските картинки, привични за жените. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Мнениеот Милинка » 04 Апр 2018, 14:05

Malina написа:
marsu написа:когато е секси се залага на дантелите и подобни екстри, а не на пеперудите и на забавните картинки, те са по-скоро ежедневното бельо.

Съгласна съм, еротичното секси бельо е далеч от сладурските картинки, привични за жените. :mrgreen:

Именно, затова казвам, че ми е забавно и не намимрам нищо секси в това. Но е факт, че се продават подобни дрехи.
Отделно разбирането за секси бе'ьо не винаги се свързва с дантелата, поне в моите предсатви. Има толкова стилни предложения, към които тя е неизменна част, но не и основна!
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Желанието ви за секс повлиява ли се от бельото?

Мнениеот Rali_hr » 04 Апр 2018, 14:24

Нека да се включи един мъж да каже пречи ли му Бъгс Бъни или не му пречи, да не коментираме, че аз държа повече на хигиената, отколкото на друго!:)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron