Как се чисти негативна енергия с яйце?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот кора-бия » 14 Дек 2016, 16:25

Смени работата, след като те натоварва толкова много, дето ще се мъчиш какво да направиш. По-добре да си намериш по-хубаво и готино място, което няма да те натоварва,вместо да се мъчиш тъй излишно, и да хабиш яйцата за глупости. Ама виж друго знам, може да сложиш кестени до теб на работа и да си сложиш под дюшека, те също обират негативната енергия
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот dessiblond » 15 Дек 2016, 12:59

Като се абстрахира човек от негативното и негативните хора и не ги забелязва, това е като щит за него и няма да поема лошата енергия. Тия яйца сигурно вършат работа за самоуспокоение, което пак си е нещо.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот страстоцвет » 22 Дек 2016, 12:34

Абе да се опънеш у вас, да си сипеш едно малко, да си направиш една вана, пак шще се почувстваш по-добре и без да слагаш яйца под леглото, по-добре си ги сгответе на омлет. :mrgreen:
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот mangusta » 23 Дек 2016, 11:50

Който се е видял в чудо и има склонност да залита по такива практики, няма как да го накараш да направи тия работи :lol: . Той ще си предпочете яйцето под леглото.
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот bojo_kolev » 07 Фев 2017, 16:11

Аз за майтап го пробвах това нещо и наистина яйцето като престоя една нощ под леглото стана черно. Не вярвах, но го видях с очите си. Чак се притесних, толкова, че жената едва ме успокои.
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот klarissa » 14 Юни 2017, 14:33

bojo_kolev написа:Аз за майтап го пробвах това нещо и наистина яйцето като престоя една нощ под леглото стана черно. Не вярвах, но го видях с очите си. Чак се притесних, толкова, че жената едва ме успокои.

:lol: :lol: :lol: Представям си те, голям мъж, седиш и ревеш на края на леглото от уплах, а смелата ти жена те успокоява!
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот Lollipop » 14 Юни 2017, 15:02

Ама не изглеждаш такъв негативен човек, а от къде толкова лоша енергия, че да ти почернее яйцето и да се налага на жена ти едвам да те успокоява.. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта