Как се чисти негативна енергия с яйце?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот belleville » 01 Сеп 2016, 15:04

Някой знае ли как с яйце се чисти негативна енергия? Работя в нездравословна и изпълнена с напрежение среда, направо истински змиярник, и се прибирам вкъщи като все едно съм орала и копала цял ден. Чувствам се уморена и психически натоварена и мисля, че работната атмосфера е виновна за това. Дали върши работа този метод с яйцето? Само за чистене на лоша енергия ли е или и за разваляне на магии?
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот BeenieGal » 01 Сеп 2016, 16:39

Аз не съм го пробвала, но от баба ми знам, че се чупи едно яйце във вода и се оставя под леглото човек да преспи през нощта. Следи се дали яйцето си е променило цвета. Повече подробности не знам, дали действа също :smile: . По-добре не разчитай много на този метод, малко бабини измишльотини ми изглежда.
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот puhcheto » 01 Сеп 2016, 17:44

Така се прави. Яйцето поема негативната енергия, която е натрупал човека. Ако не промени цвета си, значи няма такава. Разбирачите могат да кажат взависимост от промяната каква е енергията. На мен преди години майка ми ми сложи под леглото и като станах сутринта, видях, че яйцето седеше едно като забулено и леко потъмняло. Колкото повече се е променило, толкова много насъбрано има.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот pitanka » 02 Сеп 2016, 08:23

Колко време се прави това нещо и всеки ден ново яйце ли се слага?
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот mamina » 02 Сеп 2016, 09:46

pitanka написа:Колко време се прави това нещо и всеки ден ново яйце ли се слага?


Прави се всяка вечер в продължение на 10 дни. И се сменя яйцето.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот zheleva212 » 02 Сеп 2016, 12:15

Бре, доста яйца ще отидат! По-добре да ги направим на един хубав, сочен и сладък десерт :wink: ! Стана ми любопитно от коментарите ако минат тези десет дни и яйцето все стои през тях мътно, тъмно, какво означава и какво се прави?
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот Buba... » 02 Сеп 2016, 22:03

Искам да попитам какво се прави с яйцето щом престои 1 вечер?
Buba...
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Сеп 2016, 21:58

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот roksana » 07 Сеп 2016, 15:26

Buba... написа:Искам да попитам какво се прави с яйцето щом престои 1 вечер?


Изхвърля се, но не знам дали тук важи правилото да е в течаща вода, може би не.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот tani05 » 14 Дек 2016, 15:25

Здравейте!
Не съм убедена, че едно яйце може да подобри тонуса ви, освен, ако не се изяде. Невъзможно е да изчисти енергийните ви канали външен човек и не се доверявайте на измислени от шарлатани предложения да ви помогнат, тъй като само ще ви навредят! Направете си регулиращи обмяната бани с топла и хладка вода, отпуснете се и си направете точков масаж, изпийте нещо освежаващо и се подкрепете здравословно с храна.
tani05
 
Мнения: 22
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:16

Re: Как се чисти негативна енергия с яйце?

Мнениеот sofi_black » 14 Дек 2016, 15:42

Често съм се чувствала напрегната без причина и още когато някой човек ме натовари с проблемите си. Но не знам как да се разтоваря от такова нещо. Не бих тръгнала да си слагам яйца и подобни работи. Не знаех, че с редуването на топъл и студен душ може да се постигне това.
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта