Кучето ми получава схващания

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Кучето ми получава схващания

Мнениеот angelina.iordanova » 11 Сеп 2016, 12:27

Здравейте имам нужда от помощ където и да го заведа на ветеринар никой не смее да ми даде точна диагноза тъй като не са сигурни какво му е !!!! Проблема е следния - държи се нормално тича,играе много жизнено куче порода (кръстоска м/у пинчер и чихуа хуа ) понякога се схваща и вдига лапите на високо и почва да трепери и да плаче усеща че е не подвижен ! Има вероятност този проблем да идва от ушите тъй като той имаше проблем с едното( дясното) ? Той сам се усеща преди да почне да се парализира и гледа да е легнал тъй като пада, имам клип който мога да пратя зада видите за какво точно говоря ! Благодаря Ани
E-mail : miloto8558@me.com
angelina.iordanova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Сеп 2016, 12:18

Re: Кучето ми получава схващания

Мнениеот magdalena.todorova » 11 Сеп 2016, 15:10

Моят Кокер правеше така, оказа се че е развил алергия към глутена.Смених му гранулите с безглутенови и вече година и половина е добре.
magdalena.todorova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Сеп 2016, 15:08

Re: Кучето ми получава схващания

Мнениеот angelina.iordanova » 11 Сеп 2016, 16:12

Благодаря ще пробвам всичко което ми препоръчате, че не издържам да го гледам така. Обикновено не яде градули като цяло не ги харесва свикнал си е на кутийките :) но ще пробвам всичко. Благодаря пак
angelina.iordanova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Сеп 2016, 12:18


Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта