Ходили ли сте в с. Старо Стефаново, заслужава ли си?

Културно - исторически, градски, селски, планински, спа и балнеотуризъм.
Мнения, препоръки и коментари

Ходили ли сте в с. Старо Стефаново, заслужава ли си?

Мнениеот analizatorka » 13 Сеп 2016, 12:51

Търся мнения за село Старо Стефаново. Следващите четири почивни дни сме решили да отидем там, случайно попадна в полезрението ми и се чудя дали е реалност това, което пишат за него. Много харесвам балкански, китни, старинни селца и точно така е представено това село. Намира се между Ловеч и Троян, има значи какво да се разглежда :smile: . Има ли хубави и уютни места за отсядане? Може ли да задържи вниманието ни като туристи? Струва ли си да се отседне в него или е по-добре да бъде посетено и разгледано за един ден?
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Ходили ли сте в с. Старо Стефаново, заслужава ли си?

Мнениеот Kaya » 13 Сеп 2016, 13:07

Не съм ходила, но съм се нагледала на старинни подобни неща, но за 4 дена според мен доста ще си поскучаее там. По-добреразгледайте за ден, на следващия минете през Крушунските водопади и си починете в някои от хотелите с басейни около Троян.:)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ходили ли сте в с. Старо Стефаново, заслужава ли си?

Мнениеот Fancy » 13 Сеп 2016, 14:03

Зависи каква ви е нагласата. Аз на ваше място, щом като е близо и до Троян, и до Ловеч, тия четири дена щях да обиколя де какво има в района - Троянски манастир, водопади, забележителности, и всяка вечер щях да спя на различно място. Така че селото го разглеждате за един ден, може да спите една вечер и пак на път. Ако искате наистина да си починете и да се размажете от тишина и лежане :wink: , то си заслужава да отидете.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Ходили ли сте в с. Старо Стефаново, заслужава ли си?

Мнениеот fairy » 13 Сеп 2016, 15:31

Аз го оприличавам малко на Боженци, макар че то е доста по-излъскано, но освен да се разходиш и да заседнеш в някоя механа там също няма какво да се прави друго. Така че ако ви допада подобен вид туризъм, става. Въздух и чиста природа - понякога и това е достатъчно.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Ходили ли сте в с. Старо Стефаново, заслужава ли си?

Мнениеот lussy » 14 Сеп 2016, 09:10

Аз не съм ходила, но скоро трябва да поправя този пропуск. Не е много известно място, не съм го чувала. Такива забутани местенца си имат своето очарование.
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45


Назад към Почивки и екскурзии в България и чужбина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта